Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen nyílt világú RPG...

Milyen nyílt világú RPG játékot ajánlotok?

Figyelt kérdés

(PC)


Fallout-hoz és mass effect: andromeda-hoz hasonló játékokat keresek.


Ez alatt ezeket értem:

Nyílt világú legyen.

Legyen története.

Ne abban az időben játszódjon mint amiben pl. a Witcher 3 is.

*A karakterem beszédét valamennyire tudjam irányítani.

*Tudjak vinni magammal npc-ket (akik segítenek harcolni.)

*Legyenek benne robotok, fejlett technológia.

*A többi karakterrel lehessen kapcsolatot kiépíteni valahogy úgy mint falloutban.

*Offline legyen.

2015-ös vagy újabb legyen lehetőleg.


*A csillagozottak nem fontosak de jó lenne ha benne lennének.



2017. ápr. 30. 13:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha PC-re kérted akkor annyira nem tudok rá mit ajánlani ha mindnek kéne egyeznie de pl: Battlefield hardline, Telltale games játékai Pl: Tales from the Borderlands, Batman ebbe van fejlett technológia


A karakterem beszédét valamennyire tudjam irányítani: Telltale Games játékai


Tudjak vinni magammal npcket (akik segítenek harcolni) Hát ha nem a Witcher 3 idejében kell hogy játszódjon akkor nem tudok ilyet :D nem értem hogy milyen világot értesz ezalatt! Középkori ne legyen? RPG ne legyen? Vagy most mi? Mindenesetre Dragon Age


Legyenek benne robotok,fejlett technológia: Dead space, COD Advanced warfare, Borderlands, Saints row 3,4


A többi karakterrel lehessen kapcsolatot létesíteni: Hmm hát tán az XCOM 2 de az stratégiai játék meg a Dragon age Inquisitonba volt tán még ilyen


Az Offline ba meg 1000 játékot tudnák sorolni PL: Sniper ghost warrior 3, Ghost recon wildlands, Sniper Elite 4, Hitman 2015, stb.


és ezek tán mind 2015-nél újabbak


De olyan játékot nem tudok mondani amibe ez mind igaz és PC-s csak PS4-re Until dawn és a Detroit become: Human ami 2017-ben jelenik majd meg.


Remélem azért tudtam segíteni :)

2017. ápr. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Az időt úgy értettem hogy ne középkorban játszódjon ahol lovakkal kell menni.

Tudom hogy valószínűleg nincs több játék amire mindegyik igaz amit fent írtam, ezért amit becsillagoztam azoknak nem muszáj benne lennie, de az lenne a legjobb ha minél több igaz lenne egy játékra a csillagozottak közül.

2017. ápr. 30. 15:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Talán a Mad Max és Metal Gear Solid 5
2017. ápr. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3-as vagyok, plusz kifelejtettem a The Technomancer-t. Bár az ha jól tudom nem annyira nyitott mint a Fallout, de hasonló egy Mass Effect-hez.
2017. ápr. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!