Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért kevés a sebzésem a...

Miért kevés a sebzésem a diablo 3-ban?

Figyelt kérdés
Húsvét környékén megvettem a játékot és egy demon hunter-t keztem seasonben. Teljesen úgy van minden szinte statom meg itemem mint a leaderboardon a legjobb demon huntereknék, szóval minden itemem ancient sőt van 2 ami primal ancient, a kube-ban lévő itemek meg a skilleim is megegyezőek. Mégis 80-as greater riftnél nagyobbat nem tudok solozni, a paragon szintem is 686. 1,140,810.00 sebzést ír másoknak meg 2,000,000,00 körül pedig még primal ancient-je sincs. Ez miért van? Mit tudnék tenni, hogy javítsak ezen? Szeretnék nagyon rifteket is solozni. Köszönöm előre is a válaszokat.

2017. máj. 1. 18:15
 1/4 A kérdező kommentje:
nagyobb*
2017. máj. 1. 18:16
 2/4 anonim ***** válasza:
80 fölött a grift már ne úgy megy, hogy bemész és solozod , akik a leaderboardon vannak már mind olyanok akik 0/24ben diabloznak, semmimást nem csinálnak mint keresik a megfelelő griftet ha a map vagy a szörny típus nem olyan ami az ő kasztjuknak optimális már lépnek is ki. De ha minden klappol akkor sima ügy a 90es is. Viszont az 1.1milla dmg nem túl sok már 80 fölött , nézd meg , hogy miben más a leaderboardosok statjai , a fegyver is sokat számít + a gemek és igen sok pluszt adnak az anncient itemekre felrakott plusz statok amit a cube-ban tudsz feltenni 3 maxos dex-es gem + egy ancient item + egy 60-70+os gem kell ami úgy már legalább 300-400 környékén add neked + dexterytit.
2017. máj. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szerintem ott is van a gond, hogy a dagger-em elég gyenge hiába ancient, szóval neki állok famrolni és egy jobbat megszerezni mivel muszáj lecserélnem. A kube-os dologról most hallottam elöszőr szóval most ahogy látom mennyi +dex-et kapok általa biztos, hogy húzok legendás gemeket legalább 50-60-70-re és berakom az itemeimbe. Nagyon köszi a segítséget.
2017. máj. 2. 16:32
 4/4 anonim ***** válasza:
igazán nincs mit , ha gondolod írj privátban egy felhasználónevet vagy emailt amin fent vagy diabloban felveszlek és tudok segíteni ha még lenne valami kérdésed.
2017. máj. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!