Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Fallout 3 vagy Fallout New Vegas?

Snackie kérdése:

Fallout 3 vagy Fallout New Vegas?

Figyelt kérdés

Mind a két rész megvan eredetiben.Mind a kettőt próbáltam 20 perc erejéig még 2 évvel ezelőtt.Újra neki akarok vágni.A kérdés tehát:Melyik résszel érdemesebb játszani?

Köszönöm a válaszokat előre is.



2017. máj. 7. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindkettővel érdemes játszani.
2017. máj. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A Vegas-nak jobb a története, érdekesebbek a küldetései, változatosabbak a helyszínei.

De amúgy tényleg mindkettő kötelező darab.

2017. máj. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Amarok Tonrar ***** válasza:

A Fallout 3-ban nekem sűrűbbnek tűntek a helyek. Az alagutakban ghoulok, a város romjai között szupermutánsok, bizonyos helyeken időnként felbukkanó enklávé. Ennek ellenére az egész kiforratlan volt. Első próbálkozás egy FPS Falloutra, ami végig nagyon meglátszott rajta. Hangulatos, de nem különleges.

A New Vegasban mindenből több van és szinte mindenből jobb is. Több frakció, több fegyver és páncél, több perk, fegyvermodok. Az egyetlen hiba a sok üresjárat. Rengeteget lehet gyalogolni úgy, hogy bármi történne közben. Bár ez nem számozott rész, de valahogy "falloutabb", mint a harmadik. Ha az új részeket nézzük, akkor ez a legjobb, a négyest is belevéve.

Mind tűrhető FPS, átlag alatti RPG és pocsék Fallout játék.

2017. máj. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
75%
Ezért most kapni fogok néhány piros kezet, de nekem a Fallout 3 jobban tetszett: jobban átadta a nyomasztó 40-es évekbeli légkört, Washington nekem jobban tetszett, mint Las Vegas, és a Galaxy News Radio jobban tetszett a New Vegas-os tesóinál. De a New Vegas is nagyom jó, próbáld ki mindkettőt.
2017. aug. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!