Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan legyek jobb a Leauge...

Hogyan legyek jobb a Leauge Of Legends-ben?

Figyelt kérdés
Azzal a kérdéssel fordulok hozzátok , hogy miként tudnék fejlődni a lolban? Season 6-ban kezdtem a pályafutásomat ahol bronzban kezdtem és sikerült eljutnom goldig. Jelenleg platinum 3-ban vagyok és cél a Diamond. Alapvetően mid ,,main" vagyok vagyis inkább úgy mondom , hogy ott szoktam játszani :). Ebben az évben sikerült bejutnom egy csapatba is szóval van egy kis kompetetív tapasztalatom is. A gond ott kezdődik. úgy érzem sokszor például ESL-en vagy akár más versenyen is mintha a tudásom 50%-át használnám ki. Olyan mintha félnék és ez miatt passzívabb is vagyok sokszor. Olyan vagyok mintha csak ott lennék és kész , mintha nem érnék semmit. A félelmet inkább az ellenem lanelő emberre értem nem a meccs drukkra. Ezen nem tudom ,hogy ,hogy bírnék változtatni. Szeretnék jobb lenni megnyerni magabiztosan a lanet stb. stb. még ha tegyük fel dia 1-es is az illető. A champion pool-om úgy gondolom nem rossz mivel főként Ahrizok. Ő a mainem úgy gondolom és ebben a metában megállja a helyét is. Ezen kívül orianna,vladimir,syndra,viktor.ryze(bár eléggé haldoklik szegény) szoktam játszani. Szóval itt inkább a fejben lévő dolgok nincsenek rendben . Esetleg egy nagyobb divíziós játékos vagy aki már tapasztalt ilyet tudna esetleg segíteni ebben ? A válaszokat előre is köszönöm ! :) Szép estét !

#Diamond #League of Legends #hogy legyek jobb #platiunum
2017. máj. 7. 22:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem vagyok jobb (sőt még rosszabb vagyok mint te)

De sztm ehhez nem kell nagyon játéktudás mivel ez csak fejben dől el ! Gondolom a a stressz is rásegíther (ha nem az jó) viszont neked nem is ez a gondod... Tehát neked ne legyen annnyira stabil stílusod,hanem alkalmazkodj az ellenfelehez a hősöddel ahogy csak bírsz

2017. máj. 8. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
hú... ha neked ilyen a játék stilusod, akkor mindenképpen gp vel kéne játszanod, mert vele ezt kell csinálni. Főleg, hogy gp jó midre is, topra is! Bár itt megasabb elo ban soka bannolják, de amikor alkalmam adódik mindig elviszem!
2017. máj. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!