Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » The Crew nem indul, pedig...

The Crew nem indul, pedig eddig ment, miért? Részletek leírásban.

Figyelt kérdés

A The Crew játékkal játszottam eddig, egy firssítés óta nem indul, pedig eddig ment rendesen 60 FPS-el mi lehet a probléma? Indításnál kidobja hogy leállt a működése. Nem tudom mit csináljak, tetszik a játék, valakinek esetleg volt hasonló?


RAM: 4GB

OP.: 64 bit Win7

Processzor: Intel Pentium G2020 @ 2.90GHz 2.90GHz

Videókártya: AMD Ati Radeon 4800 Series



#verseny #PC #játék #nem indul #The Crew #Le áll a működése #Has stopped working
2017. máj. 8. 10:29
 1/5 anonim válasza:
Esetleg próbáld meg kikapcsolni a játékon belüli fedőréreget a uplay kliensben. Nekem is volt hasonló problémám, és akkor ez segített.
2017. máj. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az hol/hogyan lehetséges?
2017. máj. 9. 20:26
 3/5 anonim válasza:
Belépsz a Uplay kliensbe, ott bal felső sarokban a három egymás alatti vonalkára kattintassz, majd Beállítás>Álltalános>Játékbeli fedőréteg enged. kompatibilis játékoknál. Ha az előtt nincs pipa, akkor jó. Lehet, hogy indulás közben beakarja majd veled kapcsoltatni, viszont akkor se kapcsold be. Remélem tudtam segíteni 🙂
2017. máj. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
*Általános
2017. máj. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem sikerült ezzel megoldani a problémát :/
2017. máj. 10. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!