Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Csábításból jeles adatlap...

Csábításból jeles adatlap szerkesztés?

Figyelt kérdés
Szeretném az adatlapomat szerkeszteni, de nem ilyen kezdő szinten.Kezdő szint alatt azt értem, hogy pl. kép berakás, lenyitható dobozok szerkesztése, stb...Szeretnék valami szebb dolgokat is tenni oda, mint például: "Világító" betűk, szöveg középre illesztése, stb...Ha tudtok segíteni, mint példéul leírjátok vagy linket adtok egy olyan oldalhoz, ahol ezek be vannak mutatva, nagyon megköszönném :)

2017. máj. 8. 18:28
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hogy még aktuális e a kérdés de szívesen leírom amit tudok.

Mindenhez kódokat kell használni.


1. Kép beillésztés: [img]a kép url kódja (vagyis Link) [/img]

Giffel ugyanígy.


2. Középre helyezés: [center] kép vagy szöveg [/center]


3. Spoiler: először is kell neki egy cím pl: kiscicák élete. Tehát [spoiler=kiscicák élete] szöveg [/spoiler]


4. Betű vastagsága: [b]szöveg[/b]


5. Dőlt betű: [i]szöveg[/i]


6. Betű szín: itt angolul kell beírni a színeket pl blue, green, pink stb [color=pink]szöveg[/color]


Egyenlőre ennyi jutott eszembe de ezeket kombinálni is lehet. Pl akarsz egy spoilert melyben arról írsz amiket szeretsz, és mondjuk valamelyik szöveg részt másmilyen színnel, vastagsággal akarod, meg mondjuk kepettis raknál a spoer végére középre. Ez a kód igy nézne ki:


[spoiler=amiket szeretek] Sokmindent szeretek pl:

- [b][color=blue]macskákat[/color][/b] (vastag kék lesz a szöveg )


- [b][i]zenét[/i][/b] (vastag dőlt betű)


[center][img]kép, gif linkje[/img][/center] (a kép közepén lesz)

[/spoiler] (lezártuk a spoilert)


Remélem tudtam segíteni nézz körül nálam, hogy nekem milyen az adatlapom by: erimida

2017. jún. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!