Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Heló! Hogyan tudok egy weblapr...

Petya121112111 kérdése:

Heló! Hogyan tudok egy weblapra regisztrációs felületet telepíteni? Olyanra gondolok ahol emberek be tudnak regisztrálni, belépni a saját adatlapjukat szerkeszteni, stb. petya. Szabo@citromail.hu. Aki tudja keressen meg

Figyelt kérdés
petya.szabo@citromail.hu

2017. máj. 2. 21:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Szevasz! En tudom, keress meg te, 8000/óra.
2017. máj. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát az úgy kezdődik, hogy úgy írjuk meg az oldalt, hogy ezek mind lehetségesek legyenek...

2017. máj. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
citromail, ez valami komoly biznisz lesz :D
2017. máj. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez nem egy-két kattintásos dolog, neked ide vagy néhány év tanulás, vagy pedig egy szoftverfejlesztő kell.
2017. máj. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ezt próbáld meg, kész van: [link]


Ha bonyolultnak találod, akkor marad, hogy valakinek fizetsz érte.

2017. máj. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Djjjozsiiiii ***** válasza:
ha már van weblapod, tehetsz hozzá regisztrációs és login scriptet. relogin -ra keress neten. ez azt tudja kb amit keresel.
2017. máj. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm, aki meg tudja csinálni keressen meg a petya.szabo@citromail.hu email címen. fizetni is hajlandó vagyok érte bizonyos keereteken belül.
2017. máj. 4. 21:14
 8/10 Djjjozsiiiii ***** válasza:

# 6 voltam.

Leszögezném, én nem vállalom.

Ha mindent mással csináltatsz meg nem éri meg webbel foglalkozzál. Tanuld meg a letöltött szkripteket beépíteni. Amit javasoltam letölthető, feltelepíthető és használható.

2017. máj. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi
2017. máj. 5. 23:10
 10/10 anonim ***** válasza:
Igazi fejlesztővel (nem vérpistikével) csináltatva ez milliós összeg.
2017. máj. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!