Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen ez a gép? Milyen...

Milyen ez a gép? Milyen játékokat tudok vele játszani? Gta v özni szeretnék és csgozni . Esetleg elfutna egy újabb cod?

Figyelt kérdés

videókártya: Nvidia geforce gt 730 (2gb)

Alaplap:Dell studio xps 8100

Ram:6 gb (ddr3)

Merevlemez: (2x)1terra

Processzor: I5 3,2ghz



2017. máj. 14. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Heló!

Ez a gép a mai játékoknak gyenge, voltaképp a viodeokártya miatt.


Ez azt jelenti, hogy 2013 és az előtti játékokat magas/közepes beállításokkal tudnál futtatni akadás mentesen. 2014 utáni játékoknál már akár komoly kompromisszumokra kell felkészülnöd, vagy esetleg arra, hogy élvezhetetlen lesz a játék futtatása.


A CoD ok grafikai motorja szerencsédre alig fejlődött, így azok jól fognak futn, ahogy a CS:GO is.

2017. máj. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ennyi rammal mind a normál memória mind a GPU-nál jó néhány tavalyi játék se menne (pl BF1 v DOOM ) Nem h az idei v jövőben kiadott címek. Mint mondjuk az új AC va az új SW Battlefront 2 pl.


Ezzel max a 15-ig kiadott játékokat tudod futtatni de azt is többségében LOW-on.


GTA V az menni fog de a COD ot felejtsd el már az IW-nek is minimum 8 gb kell.

2017. máj. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm... Elfelejtettem leírni hogy ddr5 ôs a videókártya, ez változtat valamin ?
2017. máj. 14. 21:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Igazából kb semmin, ma a minimum a 2 gb V ram minden mai címhez.
2017. máj. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Illetve pontosítanék nem attól fog elsődlegesen jobban futni most ddr 3 v ddr 5-s kártya.


Bár nekem ez dddr3-nak tűnik de mind 1.

2017. máj. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom, hogy több változatot adtak ki, nekem 2gbos és ddr5 ös ez teljesen biztos
2017. máj. 14. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!