Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » (LoL) A mostani szezonban...

(LoL) A mostani szezonban Dariust vagy Yasuot érdemesebb kitanulni?

Figyelt kérdés

A rankom silver 5 és már van 4500ipm már most vegyem majd meg Dariust vagy gyüjtsek még Yasuora?

Mi a hátrányuk és előnyük?

Kik counterelik?

Mi a személyes tapasztalatotok?

(A válaszokat előre is köszi!)



2017. máj. 15. 01:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Attól függ melyik ösvényen szeretsz jobban játszani. Tény hogy Yasuot is viszik topra de nem mindig efektív. Én Dariust ajánlom jelenleg, mindkét hős sokat bannolt de Darius az aki mindig meta, Yasuo jelenleg elég gyengécske tapasztalataim szerint és valamivel kevesebbet is pickelik. Darius előnye hogy tankos, pár kill kell neki és szinte megállíthatatlan, van lifesteal képessége, plusz a passzívja miatt korai szakaszban nagy eséllyel nyeri az ösvényt. Yasuo ezzel szemben elég papír, szerintem több gyakorlást is igényel és jelenleg gyenge is. Tapasztalatom hogy ha egy Darius jól játszik és a support mellé áll még egy vesztesnek tűnő meccs is megfordítható amit yasuo nem tud megtenni mert a pajzsát teamfightban könnyen lenüllázzák valamint a szélfalnak sem a legalacsonyabb a töltési ideje, de csapattól is függ de arról megint kisregényt lehetne írni. Nem vagyok top main, de remélem ezzel tudtam segíteni, egy szó mint száz, szerintem Darius. :'D
2017. máj. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Silver 5-nél szerintebb egyik legnagyobb különbség a 2 hős között az, hogy Dariust könnyebb, Yasuot nehezebb megtanulni.


Darius elég tankos, és egy jó kezdés után sokszor megállíthatatlan. Nekem nem igazán tetszik a stílusa, jobban szeretem a mobilisabb (nem tudom, milyen magyarosabb szót használhatnék erre) harcosokat/tankokat, vagy a távolságiabakkat. Sokszor akár level 1-2-n is szerezhetsz egy killt, a passzívnak elég nagy damage-e van. És a gankeknél minél többen vesznek körül, annál jobban heal-el a Q-d, ezt sokszor nem számítják bele az emberek, így akár 1v2-ben is kaphatsz egy killt. Személy szerint Ireliával, Kennennel és Rumble-lel játszom mostanában topon. Ireliával általában nem nyerek lanen 1v1-ben ellene, nem szeretek ellene játszani. Rumble-lel általában nyerek, mert szerintem elég sok sebzése van, és akárhányszor Darius használja rajtam QWE képességét, valahogy mindig ő jön ki rosszabbul. Kennennel a távolság miatt lane-n kevésbé halok meg, de később a tankos Darius lehet hasznosabb a csapatban.


Yasuohoz nem igazán értek. Gyűlölöm, hogy az E-jével végtelen üldözése, menekülése, sklillshot-kivédése van. Gyűlölöm, hogy a W-jével szinte mindent kivéd. Gyűlölöm, hogy az ultijába mindig belemegy 3 ember a csapatban, és mindet megöli. Szóval lehet látszik, hogy ő talán számomra a legutáltabb hős a játékban. Ennek ellenére elég nehéz kitanulni, de ha kitanulod, könnyen nyerhetsz vele, ehhez azonban nagyon sok meccs szükséges. Yasuonak miden, és topon is hát.. elég különleges stílusa van, én még nem jöttem rá, hogy lehetne könnyen védekezni ellene. Ha nagyon idegesítő akarsz lenni, akkor tanuld ki őt. A fent említett 3 hősöm közül topon Ireliával gyakran nyerek ellene. Nem feltétlemül erős most, én mégsem szeretek ellene menni.


Össszeségében személy szerint Dariust talán jobban ajánlom, mert ha nem is kezdesz jól, elég tankos vagy, hogy hasznos legyél. Jó kezdésnél pedig nehéz megállítani. Azt viszont muszáj megjegyeznem, hogy mindkettőt elég gyakran bannolják, sokszor nem fogod tudni őket választani (lásd: én, egy nagy Yasuo és Darius bannoló játékos ;) )


Hát én egy személyes véleményt írtam le, de nem biztos, hogy érdemes rám hallgatnod, kicsit elfogult vagyok az általam szeretett/utált hősökkel :D

2017. máj. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!