Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megéri még megvenni a gta5-öt?

Megéri még megvenni a gta5-öt?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem , mert nemsokára kijön a gta6 és ezért kimegy a divatból a gta5 valószinüleg.

2017. máj. 16. 14:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Honnan veszel ilyen infókat? Még bejelentve sincs, nemhogy fejlesztés alatt az új rész. Ráadásul az 5-öt havi szinten frissítik még mindig, így a játék (nem hivatalosan) nem régebbi mint 1 hónapos, annyira friss. Egyedül a single playernek van az eredeti kiadás szerinti kora.


Tehát még évekig futtathatják a GTA 5-öt anélkül hogy egyáltalán indokolt lenne a 6 kiadása. Még mindig veszik és játsszák, egyáltalán nincs hanyatlásban a játék.

2017. máj. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Dehogy jön ki a GTA6, ezt csak az unatkozó tizenévesek terjesztik. Most a Red Dead Redemption 2-t hegeszti a Rockstar, 2-3 éven belül nem lesz itt semmiféle GTA6. A negyedik és ötödik rész között 6 év telt el.
2017. máj. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! Igazából én se nagyon hittem el, de azért megkérdezttem a biztonság kedvéért:)
2017. máj. 16. 15:17
 4/16 A kérdező kommentje:
Egyébként nem tudtok egy olcsó weboldalt ahol meglehet venni a játékot? A g2a csak 15000 ft-ért van, mármint van 10000 ft-ért, de az fölé ez van írva:Figyelem! Ez a termék (GTA 5) a Rockstar Social Club platformhoz tartozik, NEM lehet aktiválni és lejátszani a Steam platformon. Tehát nem tudtok egy másik oldalt ahol olcsó?
2017. máj. 16. 15:28
 5/16 anonim ***** válasza:
5 hét múlva Steam sale, akkor várhatóan 50%-os akció lesz rajta (30 euró, ~9200 forint). Amúgy a Steam vásárlóknak ugyanúgy be kell regisztrálni és futtatni a Social Club alkalmazást a játékhoz, mint aki megveszi lemezesen és szintén regisztrál és futtatja a Social Clubot. A steam-verzió egyedül annyival több ami a Steam használatával jár (barátok, overlay, achievement, játékkönyvtár, profilban mutogathatod hogy megvan a játék).
2017. máj. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Tehát ha megveszem a 10000 forintost akkor miben külömbezne a 15000 forintostól?
2017. máj. 16. 16:33
 7/16 anonim ***** válasza:

Természetesen semmiben, a nyári akció arról szól hogy 50-90%-os kedvezményt raknak ~ minden játékra az áruházban a kiadók, és ilyenkor mindenki bevásárol (tipikusan a nyári szünetre amikor több idő van játszani). Ugyanilyen nagy akció van télen és még 3-4 kisebb az évben.


Nem is értem miért kellene különböznie a játéknak. Az akció lényege hogy az a pénz amit elveszt a kiadó az árazás miatt, azt visszakapja a megnövekedett eladás által. Ha 15 ezerért megveszik 100-an akkor volt másfél milliós bevétele. Ha viszont 10 ezerért már megveszik 200-an, akkor már 2 millió a bevétele, így 500 ezer forintot nyert az akcióval.

2017. máj. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem arra értettem hanem a g2a-ra. Ügye írtam pár komentel feljebb, hogy két fajta van: egy tízezres és 15000 forintos. A 10000 forintosnál ezt írja ki:Figyelem! Ez a termék (GTA 5) a Rockstar Social Club platformhoz tartozik, NEM lehet aktiválni és lejátszani a Steam platformon. A 15000 forintosnál visszont ennek az elentétjét. Tehát akkor most ha a 10000 forintost veszem meg akkor ugyanúgy eredeti meg ilyenek?
2017. máj. 16. 16:48
 9/16 anonim ***** válasza:

A 15 ezres Steam kulcs lehet, míg a 10 ezres csak a dobozos verzió amit Steamen nem aktiválhatsz.


Feltételezem hogy eredeti, de miután a G2A szürkepiac ahol lopott terméket is árulnak vagy a lopott bankszámlák pénzét játékeladással mossák tisztára, így én nem vennék onnan semmit akármilyen csábítóak is az árak.

2017. máj. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaidat! Akkor nem g2a-ról veszem meg hanem steamról amikor akciós:) .Egyébként már biztos, hogy 50 százalékos kedvezmények lesznek?
2017. máj. 16. 17:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!