Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A G2A oldal úgy tudom lopott...

A G2A oldal úgy tudom lopott kulcsokkal kereskednek, mennyire biztonságos megvenni onnan a World Of Warcraft Legiont?

Figyelt kérdés

2017. máj. 16. 17:45
 1/2 Amarok Tonrar ***** válasza:
Nem mind lopott, de a külön szolgáltatás nélkül (G2A Shield) vásárolva könnyen megeshet, hogy átvernek. Elég sok fórum és teszt bizonyítja, hogy az az oldal kerülendő. Persze, értem én, hogy olcsóbb, de inkább megveszek valami drágábban, ha az megbízható, mint olcsóbban és talán a kukába is dobhattam volna a pénzt.
2017. máj. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Online játékot sosem szabad ilyen helyről venni. Lehet, hogy minden oké, aztán pár hónap múlva jön egy update vagy ellenőrzés, és már le is sújt a banhammer. A Reddit tele van ilyen sztorikkal: egy srác még vagy két éve vette meg Kinguinról a Warlords of Draenort, aztán letiltották az accountját. Hiába fizette a havidíjat, a Blizzard nem vállal felelősséget a külső forrásból származó kódokért. Hat db maxos karakter ment a kukába.
2017. máj. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!