Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A World of Warcraft-hoz...

A World of Warcraft-hoz tényleg van 15 napos kipróbálható verzió? Mármint tudom hogy van de erre kell fizetni? Mert amikor szeretnék ilyet akkor kér bankszámlaszámot is amit hát nem nagyon biztonságos megadni, vagy ez egy biztonságos rendszer?

Figyelt kérdés
mert már ki szeretném próbálni a wow-ot.
2011. júl. 4. 18:02
 1/5 anonim válasza:
van próba verzió 10 napos és elvileg kaptál ien cuccost ha megvetted a játékot (csak akkor van próbaverzió) és 1 lapon rajta lessz 1 számsor és azt azt tzelepitésnél bemásolod és annyi biztonságos
2011. júl. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
10 napos az a 15 nap, de úgy tudom, hogy vagy a mostani patchben, vagy valamikor a közeljövőben eltörölték/eltörlik a 10 napos korlátozást, csak az marad, hogy maximum 20-as szint, maximum 20 gold (elég kevésnek számító virtuális pénz) lehet a karakter(nél). Szerintem a trialhoz nem kér bankkártyaszámot (bankszámlaszámot végképp nem).
2011. júl. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Na megnéztem: már (időben) korlátlanul lehet kipróbálni:

[link]

Nem kér bankkártyát. Ez meg egy faq hozzá:

[link]

2011. júl. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)
2011. júl. 4. 18:38
 5/5 anonim válasza:
csáó wowon eredetizni szeretnék megvettem abattle chestet felrakta és pachelte egyszer 4.3.0 nál járt ez normális azt irta ki hogy a kata? lol ezt hoggy?? ilyenkor mit kel csin sose játszottam még eredetibe de már 20éves vok cing xd psl HELP
2011. dec. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!