Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valami király, leginkább...

Telemiu kérdése:

Valami király, leginkább Undertale-hez hasonló játékot tudnátok mondani?

Figyelt kérdés
Az Undertale iszonyatosan tetszett, csak sajna már kb kijátszottam. Ránéztem erre a Bendy and the ink machine nevű játékra is, de túl rövidnek találom, legalábbis a chapter 1-t. Pedig amúgy tetszene, meg a grafika se rossz. A lényeg, hogy király, érzelmileg átható, esetleg horror játék kéne, amivel el lehet bívelődni egy ideig, és nem igényel sok tárhelyet meg egy erős gépet:D mert hát..egyik sincs nagyon :,D A grafika nem olyan fontos, aki ismeri az Undertale-t, az tudja, hogy az sem a kiváló grafikájáról híres.
2017. máj. 16. 18:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha érzelmekre ható cím kell akkor ne hagyd ki a To the Moon és a Brothers a Tales of Two Sons (ehhez viszont kell kontroller).
2017. máj. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Night in the woods ? Én elég kedvelhető játéknak láttam.
2017. máj. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Zelda? vagy vmi. Barátnőm undertale-rajongó, és jétszott a Zeldával is, nem biztos, hogy olyan mint az undertale, de próba szerencse :D
2017. máj. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
One shot? Én nem ismerem, de állítólag hasonló
2017. jún. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Deltarune
2019. jan. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Hangyasajt válasza:
Yume Nikki
2020. jan. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Gofrisütő ***** válasza:
Deltarune, earthbound
2020. nov. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!