Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Másnak is vacakol a WOT?

Másnak is vacakol a WOT?

Figyelt kérdés

Az fps 25 körül mozog, míg a ping 50-100 körül, de néha 300 fölé is ugrik. Még a hang is szaggat!


Mi lehet a baj, illetve mit lehetne ellene tenni?



2017. máj. 17. 11:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Ha alacsony az fps-ed akkor valószínűleg öregedik kifelé a géped vagy csak túlságosan felhúztad a grafikát.


A magas pinged oka lehet a gyenge internet, a háttérben futó torrent vagy bármilyen egyéb internetkapcsolatot igénylő program.

2017. máj. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Az alaplap 2 vagy max. 3 éves, a rendszert 1 hete raktuk újra, SSD-re. A grafika a minimumra van állítva.

Letöltések nem, feltöltések is csak 3 megy (már amikor húzzák), és az is más gépen.

Minden esetre a válaszodat nagyon köszönöm!

2017. máj. 17. 12:52
 3/17 A kérdező kommentje:
Egyébként a probléma kb. 1 1/2-2 hónapja áll fenn.
2017. máj. 17. 12:53
 4/17 A kérdező kommentje:

Az internet 60 megás. Ezt hellyel-közel (ált.45-59 közt szokott változni) tartani is szokta.

Bocsi a szakaszos válaszokért. :)

2017. máj. 17. 12:56
 5/17 anonim ***** válasza:
Humm ez így elég érdekes. Milyen VGA van a gépben?
2017. máj. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Bocsi hülye volt a kérdésem. Szóval ha vga-t használsz akkor az nem feltétlen tudja a 60 fps-t amit mondjuk a monitorod ki tudna préselni magából (de a 25 meg extrém kevés :/). De ha HDMI-t használsz akkor ez sem lehetne a probléma forrása. Akkor maradt a GPU. Abból milyen van a gépben? Esetleg még a kevés RAM is gond lehet, ha elkezd a háttértárra swap-elni akkor az belassítja az egyébként gyors gépet.
2017. máj. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

VGA, HDIM, ezek nem tudom, hogy micsodák, nem igazán értek a számítógépekhez. Ezek a "mélységek" számomra már "magasak". :)

A procim: Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E7300 2.66 GHz.

A memó 3G.

A "swap" kifejezés számomra szintén ismeretlen.

Egyébként megnézte egy haver, aki tőlem sokkal jobban ért a gépekhez, szerinte a gép és a net paramétereivel "repesztenie kellene" a WOT-nak.

2017. máj. 17. 15:34
 8/17 anonim válasza:
A WoT mikor nem vacakol? Mondjuk én épp azért hagytam abba
2017. máj. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Pont ugyan ez a problémám nekem is mint a kérdezőnek.Azért nem gondolom hogy a gépemmel lenne baj mert két hónappal ezelőtt még semmi problémám nem volt.Nagyon ritkán beingadozott a net valamiért,akkor felszaladt a pingem az égig,aztán vissza.

Most meg csatánkénti problémák vannak.Főleg fps.

Szerintem valamelyik frissítéssel érkezett az áldás.

Arra én is kíváncsi vagyok mi ilyenkor a teendő?

2017. máj. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én nem tapasztaltam hasonló jellegű problémát, de sajnos a pingem néha nekem is felszalad.
2017. máj. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!