Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Másnak is vacakol a WOT?

Másnak is vacakol a WOT?

Figyelt kérdés

Az fps 25 körül mozog, míg a ping 50-100 körül, de néha 300 fölé is ugrik. Még a hang is szaggat!


Mi lehet a baj, illetve mit lehetne ellene tenni?



2017. máj. 17. 11:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

De nem vagytok egyedül:

[link]

2017. máj. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
hopsz ez 1 éve volt akkor ez már valószínüleg nem aktuális :D
2017. máj. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Vida Sándor ***** válasza:
100%

A wot szerverei túlterheltek. Amikor kezdtem a játékot, csak egy eu szerver volt, és hasonló gondokkal küzdöttünk, majd lett kettő, és minden szép lett. De a játékosok sokasodtak. Ha netán beakcióznak valamit, mondjuk 5* szorzó, szinte játszhatatlan. De az fps-hez nincs köze. A 25 még beleférne, ha stabilan meglenne. A swap a linux rendszereken ua , mint a virtuális memória a windowson. Nekem 8 gb memóriám van a gépben. Egyszer teszteltem egy 2gb-s memóriát az egyik 4-es helyén. Rendben működött minden, de ha a wotot futtattam, hibák jöttek. Ha visszatettem a 4-es minden ok. Tehát 4-et biztosan használ, de lehet, hogy 6-ot is.

A feljebb írónak igaza lehet, ha a wincseszterről dolgozik, szaggathat.Sokkal lassabb az elérési ideje, mint a memóriának.

2017. máj. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Vida Sándor ***** válasza:
100%
A vga a videókártya lenne, a wotnak ez a legkényesebb pontja. Minimum szinten eldöcög nálam egy ati HD5450-en, 512 memóriával. A másik gépen Nvidia gforce 630 gt 2gb ddr3 közepesen, a harmadik Nvidia gforce 1050 gddr5 7000 mhz mindent visz.Tudni kellene a videókártyád típusát, illetve hogy kártya, vagy alaplapi, itt számít a lefoglalt memória mennyisége. Az ssd meghajtó mondjuk elég gyors, de vajon csak a rendszer, vagy a wot is rajta van?
2017. máj. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
A wot is azon van.
2017. máj. 19. 10:45
 16/17 Vida Sándor ***** válasza:
Akkor még lehet egy olyan gond, hogy a háttérben dolgozik valami, ami zabálja az erőforrásokat. Ez windowsnál előfordul. Nyisd meg a feladat kezelőt, és nézd meg az automatikus indításokat.
2017. máj. 20. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Nincs semmi, ami addig ne lett volna.
2017. máj. 23. 19:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!