Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Játék kulcs vételéhez mindenké...

Játék kulcs vételéhez mindenképpen kell bakkártya?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni, néztem g2a és hasonló oldalakat. Muszáj kártya? Vagy van olyan ahol nem kell?

2017. máj. 17. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:
paypal és paypass opciók is vannak.
2017. máj. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És azok hogy működnek? Annyira nem vagyok jártas, csak hallogattam róluk de nem használtam
2017. máj. 17. 21:56
 3/5 anonim ***** válasza:

paypal egy elektronikus számla, amihez hozzákötheted a bankkártyádat, vagy paypass-szal is fel tudsz rá pézt tölteni.

Paypass feltöltést meg kb bármelyik benzinkúton meg tudod csinálni, csak oda kell adni a kutasnak a pénzt amit fel akarsz tölteni.

Viszont arra figyelj ha paypallel vásárolsz, akkor eurót vagy dollárt fog levonni, az meg a forint váltakozása miatt lehet kevesebb vagy több, pl ma még 5000 ft, holnap már 5200ft ugyan az a termék ugyan azért a más valutájú árért stb.

2017. máj. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet én gondolok rosszra, de a paypass nem az érintéses fizetés bankkártyával?

Véletlenül nem a Paysafecardra gondoltál?

2017. máj. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
de igen, bocsi én írtam rosszat.
2017. máj. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!