Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi várható az új Overwatch...

Mi várható az új Overwatch Anniversary Eventben?

Figyelt kérdés

Pontosabban arra lennék kíváncsi, hogy az eventes lootboxokat, skineket és egyebeket a korábbi eventekben hogy elhetett megszerezni? Csak 1 hete van meg a játék, így mindenről lemaradtam.


Korábban mivel kaptatok skineket és egyebeket? Remélem nem a győzelmekért, mert a matchmaking nagyon lutri.


2017. máj. 19. 08:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Minden eventkor direkt csak speciális lootboxokat kaptál, abból estek az adott event skinjei, stb.

Matchmakinggel meg nincs semmi probléma, sok multis játékkal játszottam, főleg MOBAkkal, ott 1000x rosszabb a matchmaking.

2017. máj. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

1#


Attól, hogy valaminél van rosszabb, nem jelenti azt, hogy a kevésbé sz.r már jó.

2017. máj. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mitől lenne "kevésbé sz*r" az Overwatch matchmaking rendszere áruld már el? Attól, mert lvl120-sokat összedob lvl40-sel? Ha ez a válaszod, akkor megsúgom nem a lvl-t nézi a rendszer, hanem az MMR-t. Hiába lvl120-as, ha az MMRje olyan pocsék, hogy egy lvl40-es szintjén van.
2017. máj. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szerintem nincs tökèletes matchmaking, de nem is ez a lènyeg. Az OW-ban annyira nem szörnyű szerintem, láttam sokkal rosszabbat is, 10 meccsből kb "csak" 2-3, max. 4 pug stomping, nem vèszes. A lènyeg hogy kell e győzelem az eventes lootboxokhoz úgy pl. mint az árkádban?
2017. máj. 19. 11:16
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem. LVL Upért is ugyanúgy kapod.
2017. máj. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon jó, köszi! Akkor csak szimplán játszani kell a játèkot, ès egyszer csak meg lesz az összes event cucc, gondolom èn.
2017. máj. 19. 12:51
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát, ha tényleg meg lehet majd szerezni most az eddigi eventes skineket is, akkor az összeset nem fogod tudni megszerezni. Sokszor dob be olyat is, amit már megszereztél. Pl.: nekem a Kínai Újéves eventben 2x dobta Winston skinjét.
2017. máj. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Az új updatek ben még több jàtékos és még több troll
2017. nov. 13. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!