Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Wotban Aslain mod esetén a...

Wotban Aslain mod esetén a csata indulásakor megjelennek a csapattársak nevénél kis "villanykörték", de nem mindenki nevénél. Van akinél megjelenik de át is van húzva. Mit jelentenek ezek a kis ikonok?

Figyelt kérdés
[link]

2017. máj. 20. 14:24
 1/8 Brandon41 ***** válasza:
Szerintem azt hogy azok vannak felderítve.
2017. máj. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Vida Sándor ***** válasza:
Egyértelműen a felderítés. Amúgy, ha a telepítős változatot használod, kiválaszthatod, hogy mi jelenjen meg, akár koponya, vagy szem.Az áthúzott valószínűleg a már felderített, de épp nem láthatót jelzi.
2017. máj. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Sajnos nem jók a válaszok. Ezek már a csata indulás pillanatában így vannak. Az én nevem mellett általában alapból ott a villanykörte, de volt már olyan is, hogy áthúzva.

Én valamiféle egyéni tankteljesítményre gyanakszom, de ez csak ötlet, és ez sem biztos, hogy így van.

2017. máj. 21. 12:10
 4/8 Vida Sándor ***** válasza:
Egy képet tudnál beszúrni?
2017. máj. 22. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
2017. máj. 25. 11:12
 6/8 Vida Sándor ***** válasza:
Pedig ez spottolás jelző. csak nem az ellenfél, hanem a te csapatodé. Ezen a pályán előfordul, hogy már az elején bemérnek a dombról. Volt, hogy a lassú TigrisII-vel el sem értem a várig, és ripityára szedtek.
2017. máj. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Vida Sándor ***** válasza:
Én kérek elnézést. Ez a display xmqp markers mod. De csak homályos információkat tudtam szerezni róla, és sajna nincs több időm ezzel foglalkozni. Valami olyan, hogy akinek van ilyen, tudnak kommunikálni, adatokat cserélni, ha nincs engedélyezve, át van húzva. De ezek csak google fordítós szövegek. keress rá.
2017. máj. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Na végre tényleg rájöttem.

A villanykörte azokat a játékosokat jelzi, akiknek a tankjában a parancsnoknak van 6. érzéke. Akinél van, de át van húzva, azt azt jelenti, hogy fejleszti a játékos, de még nincs kifejlesztve, még nem működik.

Ha játék közben besárgul a körte, na akkor van az adott játékos felderítve.


Hasznos kis mod. Köszönöm a kommenteket.

2017. jún. 1. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!