Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » WoW Tauri tört szerveren...

WoW Tauri tört szerveren Evermoon játszik valaki? mert segítség kéne! Ha valakinek van kedve írjon és játszatunk lv 20sámán vagyok és a küldetéseket nem tudom egyedül megcsinálni! Mert nehéz, többi lent

Figyelt kérdés
Volt még egy Wowhoz kapcsolodó kérdésem: https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdese..

2017. máj. 20. 18:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a sima tauri szerón játszok, az evermoon szerintem ki van hallva.. Milyen küldetés nem megy? Van róla egyéb info?
2017. máj. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a küldetés nem megy ahol Sironas Slaint kell legyőzni aki ilyen villámokat bocsát ki valami lebegő kövekre de nem engedi a játék, hogy megüssem gondolom azért mert a körülötte lévő bloodelfeket (azt hiszem ezeket így hivják) kell megölni! De mire megölöm az összeset adigra ujra sponolnak. De könnyen megölöm öket a totemekel meg ilyenekkel csak sokáig tart! Meg amikor Valami kék kigyó szerű embert kell megölni azthiszem Lord Xin őt meg is sikerült ölnöm csak nem add valami itemet vagy cucot ami kéne!
2017. máj. 20. 20:12
 3/3 anonim válasza:
Játszhatnánk együtt ha gondolod, de jobb lenne Tauri szerveren nem evermoonon. Evermoonon csak 87-es, és 30-as karakterem van.
2017. aug. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!