Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hearthstone kérdés?

Hearthstone kérdés?

Figyelt kérdés

szóval standard rankeden mindig ugyanazok az idegesitő kretén deckek jönnek ellenem, ezért wild rankeden próbálkozom egy miracle priesttel, de nyilván nem sokáig jutok mert semmilyen kártyám nincs ami wildos, hiszen fél éve kezdtem a játékot

esélyem sincs már megszerezni azokat a kártyákat amik kimentek? pl league explorersből brann vagy reno

kifejtenétek a véleményeteket erről az egész wildan próbálkozásról, f2p fél éves accounttal? standard az csak idegességet von maga után, no fun, wildban pedig változatos ellenfelek vannak, és eléggé élvezetes csak kicsit csalódott vagyok amiért le vagyok maradva ugyebár


2017. máj. 22. 13:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Én standardba játszom csak.

Ha mage ellen játszom más kasztal akkor auto concede.

Taunt quest warrior-auto concede.

Hunter auto concede.


Eléggé unbalanced a játék. Warrior op lett a questel, kb verhetetlen sima deckel.

Mage az deck nélkül is kb verhetetlen. Semmi értelme ellene játszani.

Hunternek meg alapkártyái erősebbek bárminél. Kivétel a mage persze.


A többi kasztot el lehet verni. Talán még a pirate warrior ami legyőzhetetlen.

De látszik, hogy a játékfeljlesztők semmit sem fordítanak balancera. Tele van a játék op kártyákkal 1-2 kasztnál. Néhánynak meg 1 sincs.

2017. máj. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1 pont ezért játszom Wildban, csak nem értem miért nem lehet megvenni a régi adventureket... megvenném pénzért a régi adventureket és játszanék wildban...de nem lehet és ez eléggé felk.ú.r
2017. máj. 22. 13:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Hearthstone olyan játék, amit nem érdemes komolyan venni, ha f2p vagy. A játék lényege, hogy van 2-3 deck, ami iszonyat erősen OP, bármit elakarsz érni, akkor azokat ki kell craftolnod. F2P játékosként meg soha az életben nem fogod, mert nem szerzel annyi dustot, amennyi szükséges hozzá (kicsi az esélye, hogy pont azok a lapok fognak kiesni a csomagokból), így rákényszerítenek arra, hogy igenis költs a játékra, vegyel a kártyacsomagokat + küldetéseket, hogy legyen normális decked, mert máskülönben egy rangon túl esélyed sincs már.
2017. máj. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 ganjamanya ***** válasza:
Első? milyen deckel játszol? hogy hunter, warrior, mage auto-feladás? :D
2017. máj. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
amúgy ma rátaláltam a wildos kártyák kicraftolására, ugyanis én azt hittem hogy pl egy LoE kártyát már sehogy sem szerezhetek meg, de ha ki lehet craftolni igy már lényegtelen a kérdésem is:) 1-2 deckre való dustot össze tudok kaparni f2pként is, fél év alatt 3legendaryt craftoltam le meg mellé pár epicet is, szóval lehet csak én vagyok makker de még a welcome bundlet se vettem meg és egész jól elvagyok
2017. máj. 23. 15:39
 6/7 A kérdező kommentje:

és lépést se kell tartanom mert mint mondtam wildban játszom, a standard aggroparádé nem túl élvezetes nekem:)

egy ilyen 5-6 ezer dustos deck hamar összejön

de köszi a váalszokat:)

2017. máj. 23. 15:40
 7/7 anonim válasza:

Aki autoconcede-el bárhol az meg is érdemli!

Igen, rossz amikor jön ellen a Q rugó vagy Q warrior vagy burn mage stb...

De ha meg se próbálod leölni a vérbe akkor soha nem tanulod meg mi ellenük a taktika. Minden pakli verhető. Van amikor neki van jobb kezdő keze van amikor neked.

Én béta óta játszom kisebb nagyobb megszakításokkal és elmondom neked és a wild lapokat mind betörtem mert nem kellett, csak standardben játszom. Egy paladin decket raktam össze ami tier 1 deck, azóta nem bénázok rank 14-15-ön hanem rank 7 5* ;)

Nézz ki egy decket és hajrá. Lehetőleg erőset. Ne csüggedj, mindennel több leszel, akár vereség akár győzelem.

2017. máj. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!