Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hol lehet kapni Fidget Spinnert?

Hol lehet kapni Fidget Spinnert?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ugye manapság elég sokan az okos telefont "bújják", viszont van ez a Fidget Spinner, aminek a célja megváltoztatni ezt, meg kicsit kiszabadulni az elektronika világából.

Kíváncsi vagyok rá, hogyan működik, meg ilyesmi, így az lenne a kérdésem, hogy hol lehet ilyet beszerezni. Láttam az AliExpress-en 1-3 dollár között ilyent.

Egyáltalán megéri, vagy ez is egy olyan divat, mint régen a peonza volt?


Akik nem tudnak kedvesen, tiszteletteljesen választ írni, azokat megkérem, hogy ne is írjanak ide. Köszönöm.


Valamint előre köszönöm a megtisztelő válaszokat!

Szép napot, szép estét! :)



2017. máj. 31. 20:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Csak onnan éri meg, mert a magyar bolt ugyanazt veszi meg és eladja sokszoros áron. A másik indok amiért olcsón érdemes venni, hogy pár hét múlva elmúlik a hype és senkit nem fog érdekelni. Nem lesz egyedi és újdonság mert minden második gyerek azt fogja pörgetni, és nem is köti le az embert hosszú távon mert semmi mást nem tud csak pörögni.


Most ez a menő ezért népszerű, de pont ugyanúgy el fog halni mint az összes többi ilyen kütyü és fellángolás.

2017. máj. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

2,5 forint ebayről darabja.

veszel egy zacskónyit egy ezresért.

2017. máj. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen. Ez volt a peonzával is. Nagy szám volt, de már nem sok embert izgat. 2012-ben vagy 2013-ban volt őrület, akkor nekem nem volt olyanom, de már nem izgat.

Végül is 300 vagy 600 forintot "lehet", hogy megér, mert annyiért nehéz játékot találni.

2017. máj. 31. 20:19
 4/6 A kérdező kommentje:

#2

Ja. Néztem, hogy Alin kihozzák vagy 3 hét alatt.

Láttam, hogy itt valahol 7000 forint. Annyit azért nem ér.

2017. máj. 31. 20:21
 5/6 anonim válasza:
BOLTBAN
2017. jún. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Látom, nagy értelmed van. :"D
2017. jún. 23. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!