Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen Fidget spinnert vegyek?

Hydra04 kérdése:

Milyen Fidget spinnert vegyek?

Figyelt kérdés
Most már hazánkban is eléggé elterjedt a fidget spinner, és én is ki szeretném próbálni de, ha már veszek akkor szeretnék egy jobb fajtát venni és ebben kérném a segítségeket.

2017. máj. 31. 15:53
 1/2 anonim válasza:

Igen, elég elterjedt, bár nem tudom, mi értelme (persze nekem is van, ma vettem).

Hogy érted, hogy milyet? Anyagban? Márkában? Alakban?

Anyag: Én eddg műanyagról, fémről és kerámiáról hallottam. Én fémet vettem, mert nekem az sokkal megbízhatóbb, erősebb, stabilabb... A kerámiától kicsit féltem, mivel szerintem könnyen törik. A műanyag se lehet rossz, bár ismerősöm lemosta, vizes lett, aztán már nem pörgött jól.

Márka: Igazából nem tudok márkákról.

Alak: Rengeteg féle van. Számomra a három "ágú" az eredeti, az igazi Fidget spinner. Persze ettől függetlenül izgalmas a kétágú, a nyolcágú, a denevér alakú. Nem tudom, hány félét találtak ki már.

A szín szerintem nem tartozik a minőséghez.

Láttam 1200 forintért fémet, és 4000-ért meg műanyagot.

Összefoglalva: Szerintem mindenkinek más a jó, én a fémet háromágút ajánlom, de mindenképp próbáld ki (nekem megengedték, sőt, kérték).

Tudom, egy regényt írtam, két sorban fel tudtam volna vázolni...azért remélem, van benne hasznos infó.

2017. jún. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen hasznos volt, köszi a válaszod.
2017. jún. 11. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!