Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Event 0 létezik jó befejezés...

Event 0 létezik jó befejezés is, vagy csak szomorú, akár a Scanner Sombre nál?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy ugye ha Anele ben bízok meg, akkor a testem elhagyom, már csak a lelkem marad meg, de azzal sokra nem megyek... Igaz hogy végül "visszamehettem" vele a Földre, de hát, szellemként... Ha önálló leszek, Kaizen törli magát, leáll minden rendszer, és akkor örökre ott ragadok, tehát a hajón halok meg. Ha bízok Kaizen ben, akkor visszavisz a Földre, de gondolom ez nem egy jó befejezés, mert tud ő rossz is lenni. Volt egy rész, mikor ki kellett mennem az antennákhoz, és mikor kerestem a naplót, nagyon kevés oxigénem maradt. Vissza akartam menni, de nem engedett, és valami olyasmit írt, hogy még nem látott olyat, mikor a rendszer meghibásodik, és szívesen megnézné, szóval bármit írtam neki, csak röhögött rajtam, és szépen végignézte ahogy megfulladok. Bedobott a legutolsó mentésre, aztán megtaláltam a naplót (az ágyon volt, csak le kellett hívni), és akkor nagy örömében kérdés nélkül nyitotta az ajtót... Szóval úgy éreztem, mindvégig csak kihasznál. Létezik itt jó befejezés, vagy nem nagyon?
2017. jún. 1. 20:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Itt azt írják, hogy összesen 4 befejezés van, itt megnézheted mindet:


https://www.youtube.com/watch?v=TNIkhJvWp7I

2017. júl. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, tehát ha jól látom van normális befejezés is, ehhez szorosan meg kell barátkozni az AI vel.
2017. júl. 23. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!