Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A barátnőm 7-hetes terhes...

A barátnőm 7-hetes terhes volt de sajnos megállt a kicsi szíve és műszeres befejezés volt ez 2- hete történt! És már 3-szor volt együtt a párjával létezik h ismét teherbe eshet ilyen hamar?

Figyelt kérdés
2015. febr. 17. 16:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktak ilyenkor egy kis regenerálódási időt javasolni?
2015. febr. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
De szoktak, 6 hetet. Nem igazán eshet teherbe.
2015. febr. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Teherbe eshet. Ha még nem regenerálódott, akkor vagy nem tud teherbe esni, vagy ha mégis, jó eséllyel elmegy ez a baba is. De van, aki simán kihordja.
2015. febr. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Előző voltam: azt persze nem értem, hogy egy ilyen műtét után rövid idővel miért kell okvetlenül összebújni - háromszor, védekezés nélkül... Attól nem tart, hogy elkap valamilyen fertőzést? Jó eséllyel még a méhszája is nyitva van.
2015. febr. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy egy névtelen oldalon minek kell ez a körítés... A barátnőm... Jah, persze.
2015. febr. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2015. febr. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Teherbe eshet, de ilyenkor 3 -6 hónap regenerálódási idő javallott, ha jót akar magának és a babának.
2015. febr. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
76%
A hat hetet ki kell várni, mert gyakorlatilag kikaparják a méhfalat, úgy tudom és a sebek miatt nagy a fertőzésveszély. Ráadásul a szervezetnek is kell egy kis idő, még áttér nem terhes üzemmódba, kiürülnek a hormonok és helyreáll a ciklus. Két hét ilyen esetben nagyon kevés ahhoz, hogy megvastagodjon a méhnyálkahártya annyira, hogy egy esetleges új terhesség meg tudjon maradni. Sajnálom. Ha te vagy, védekezzetek még egy pár hétig, míg rendbe nem jön a ciklusod,aztán lehet próbálkozni. Sok sikert!
2015. febr. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!