Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » ARK: survival evolved szerinte...

ARK: survival evolved szerintetek mikor fogják megoldani ezt a "laggol a játék még 100 milliárd forintos gépen is" problémát?

Figyelt kérdés

tetszik a játék, k#rva jó és érdekes igaz még csak 1 órát játszottam vele és csak szaladgáltam és a grafikát próbálgattam, de már igy megszerettem. low grafikán nem laggol, de így nem évezetes, mediumon még jó is lenne ha nem laggolni mingik amikor fordulok egy nagyobbat.

Mikor fogják megoldani ezt a problémát szerintetek? Valami hír?

Gépem:

Geforc gtx 760 2gb

8 giga ram

amd a8 6600k 4 magos

jó tudom nem egy terminátor a gépem de egy ilyen játéknak azér nem kénne laggolnia



2017. jún. 1. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha laggol, akkor lassú a neted vagy olyan szerveren vagy, ami messze van.
2017. jún. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Soha. Majd dobálják ki a fizetős dlc-ket.. A pénz kell nekik, nem érnek rá holmi optimalizálással foglalkozni.
2017. jún. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1 es fps laggra gondoltam :)

Szuper válthatom vissza a jatekot, pedig jo jatek

2017. jún. 2. 00:40
 4/7 anonim ***** válasza:
A lagnak semmi köze a gépedhez, azt az internetkapcsolatod okozza. Gondolom, inkább a belassulásra, szaggatásra, akadozásra gondoltál, az viszont gépfüggő. Légy nyugodt, egy i7 7700k procival, 16GB RAM-al és egy GTX 1080 videokártyával is képes 20FPS-eket produkálni az ARK. Persze, levehetném a grafikát, de nem azért költöttem százezreket a gépemre, hogy Low beállításokkal játsszak (ráadásul minden más játék 100 FPS felett hasít). Szerintem teljesen kizárt, hogy a jövőben optimalizáljanak rajta, ha 3 év alatt sem voltak rá képesek.
2017. jún. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Soha. Nem érdekli őket, mikor ígyis veszik, mint a cukrot. Plusz ott van még nekik a kiegészítője is hozzá, az is elég sok pénzt termel nekik. Ez van, ha már Early Acces címszó alatt kiadnak egy optimalizálatlan bughalmazt.
2017. jún. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Valóban, egy borzasztóan optimalizált játék az ARK, és nem nagyon fognak vele foglalkozni. Minek? Felesleges, játszanak vele így is. Nem fog kijönni early accessből soha. Tavaly nyárra ígérték, erre inkább jött egy fizetős DLC. Azóta is veszik mint az őrültek, nem kell foglalkozniuk ilyesmivel.
2017. jún. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
megnyugtatlak i5 4690k + gtx 1080 + 16gb ram-mal is leesik néha 20 fps alá, szóval csodát ne várj. Nem hiába van early access-ben elég régóta. Tudod az optimalizálás szép dolog, de ha így is veszik akkor az pénzkiesés, hiszen a programozó dolgozhatna kiegészítőn is, ami újabb bevétel, míg egy optimalizálással nem ugrik meg annyira a bevétel hogy szerintük megérje vele foglalkozni.
2017. jún. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!