Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Magyar focistáink szoktak...

Magyar focistáink szoktak jótékonykodni?

Figyelt kérdés
Nem szeretem a focit soha nem néztem végig 1 meccset sem. Csak kifogtam egy olyan riportot miben Dzsudzsák pár százmillió forintot keres évente meg még pár nevet felsoroltak . Retek kettő szerintem összvagyona 2-3 milliárd, rózsadombon lakik stb.. Külföldön persze többet érnek a focisták ennyit még én is tudok így:) Arra lennék kíváncsi,hogy hazánk focistái tesznek valamit az emberekért szoktak jótékonykodni ?

2016. jún. 21. 21:26
 1/7 likebike ***** válasza:
100%
Dzsudzsáknak van egy alapítványa,ami Down-kórosokat segíti.
2016. jún. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 likebike ***** válasza:
100%
A Down-kórosokat segíti.
2016. jún. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen Dzsudzsák Balázsnak valóban van egy alapítványa,illetve én úgy tudom,hogy Juhász Roland is támogatja valamelyik gyermekkórházat.:)
2016. jún. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Retek kettő szerint pontosabban :) Bocsi most vettem észre a hibát. Ezt nem tudtam Balázsról. Azt tudom ,hogy Ronaldo,Messi rengeteget jótékonykodik (nem felejtették el,hogy honnan jöttek) és még sok olyan más külföldi focista akiknek még a nevét sem tudom. Én egy magyar focistára max emberileg tudok felnézni . Szerintem a legfontosabb dolog egy focistában,hogy mindig is ember tudjon maradni !!!
2016. jún. 21. 21:52
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

"a legfontosabb dolog egy focistában,hogy mindig is ember tudjon maradni !!!"

Akkor talán a sok majomnak nem a futballhuligánokat kellene támogatniuk. Tőlük maximálisan el kellene határolódniuk!

Lásd:

[link]


Amúgy meg ez a Down-kórosakat támogatok és társainak semmi értelme. 1000 meg egy alapítvány van már az ilyenekre(sokmilliós működési költséggel amit nem a gyerekek kapnak), és amúgyis csak némi pénzmagot dob nekik csak.

Az a Lambo amit leamortizált a pályán az többet ér(110 milla), mint amit valaha is eljótékonykodott...

Anno Suzukival is karambolózott, beláthatná hogy nem tud vezetni, ezért felesleges is neki luxusautó. Ha már ezeknek az árát jótékonykodásra költené, már nőne az emberek szemében, de ennek többszörösét is megengedhetné magának, csak hát az már tényleg önzetlenség lenne, amire ő nem hajlandó!

2016. jún. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Dzsudzsák utáló emberünk megérkezett :D De nem ez volt a kérdés,hogy milyen autókat zúzott le és tud e vezetni és nem csak a Balázs volt a téma hanem az összes magyar focistára szólt a kérdésem. Meg is értem azt a 37%-os hasznos válaszaidat már ne is haragudj . Szerintem ez inkább személyes vélemény volt az emberkéről mint puszta tény.
2016. jún. 22. 12:18
 7/7 likebike ***** válasza:
100%
#5 Te vagy Dzsudzsák könyvelője meg pénzügyi tanácsadója,hogy tudod,mikor,mennyit és kinek adományozott? Gondolom,ha ennyi pénzed lenne,te is vennél egy luxusautót,már csak a feeling kedvéért,kár letagadni.Amúgy meg semmi közünk nincs,hogy ki mire költi a pénzét,ha rossz dologra költi esetleg,akkor az az ő dolga.
2016. jún. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!