Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Felnőttemberként ( 40 évesen...

Felnőttemberként ( 40 évesen ) Xbox360-on meg gépen játszom a játékokkal mint szabadidős tevékenység, az gáz?

Figyelt kérdés
Úgy hogy dolgozom, és van saját családom akikkel szoktam foglalkozni szinte állandóan de jól jön ha pár órára egyedül játszhatok. Ja és persze a játékokat is a saját pénzemből veszem meg.

2017. jún. 2. 14:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

egyáltalán nem

miért lenne baj ?

még manapság is vannak akik ps2-őn vagy nintendo 64-en játszanak

én nagyon örülnék például ha az apám is ilyen lenne

csak ne vidd túlzásba mert sok kapcsolat ért véget így

2017. jún. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem viszed nagyon túlzásba, akkor miért ne. Mi is szoktunk játszani a férjemmel, igaz nem xbox, hanem online játékokkal, bár az tök mind1.
2017. jún. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a gáz, hogy így állsz hozzá. Nincs ezen szégyellni való, ma már a játék nem az a geek hobbi, mint 25 éve volt.
2017. jún. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Felnottkent az gaz hogy gazas kerdest teszel fel.

Aposom meg 60 evesen WoT-ozik. Es akkor?

2017. jún. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Van egy kedves ismerősöm, 47 éves, már az 5000. óráját nyomja bele cs:s-be. Szerintem nincs ebben semmi rossz. Ez is csak egy hobbi.
2017. jún. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem az. 37 éves vagyok és én is szívesen jàtszom. Édesapám 63 éves és neki is van xbox 360 konzolja. ;)
2017. jún. 3. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

nincs benne semmi gáz

egyik ismerősöm 36 éves és megjelenéskor játszik minden játékkal (verekedős, FPS, TPS, online, stratégiai, csak RPG-kel nem annyira)

de ismertem egy csajt az 576-ból és ő mesélte hogy mikor vett PS4et, akkor az apja elkunyizta tőle az Xboxát

szerintem egyébként jobb is ha játszol ezekkel és szereted a játékokat, mert ha később a gyerekeid is rákapnak legalább nem úgy fogod kezelni mint az én szüleim, akik olyanok hogyha csak 1 órát is játszok már piszkálnak hogy miért pazarlom az időmet ilyesmire, aztán annyit értenek a számítógéphez hogy eltudják indítani a böngészőt de mindig osztják az észt a játékiparról én meg aki már 6 éves korom óta aktív tagja vagyok ennek a világnak és közösségnek (16 éves korom óta aktívabban) csak nevetek azokon amiket a 'hozzáértésükkel' megállapítanak (a kedvencem az volt mikor mondták ezzel nem lehet meggazdagodni aztán elmondtam nekik hogy Gabe bácsinak mennyi zsebpénze van illetve hogy a Take-Two feje templomot vett magának)

2017. jún. 3. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. jún. 6. 15:46
 9/10 anonim válasza:
69 éves vagyok és játékfüggő DD
2017. jún. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Istvának hívnak?
2017. aug. 11. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!