Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ti nem gondoljátok azt, hogy...

Ti nem gondoljátok azt, hogy Apa már nem zenél?

Figyelt kérdés

Nem tudom ti, hogy vagytok vele de én furcsának találom.

A legutóbbi dala augusztus vége felé jelent meg: a Magyarország halszagú.

Azóta már lassan 4 hónapja és nincs új dala.

Ennyi időt még nem hagyott a számai között.

Gyengébbek kedvéért Apa Zenélről beszélek.


Lehetségesnek tartjátok, hogy már nem tevékenykedik.

Én szerintem valami történt vele.


Nem jelezte már régóta, hogy mi van vele.


Ti mit gondoltok erről?



2016. dec. 15. 15:42
 1/3 anonim ***** válasza:
A KDNP-s dalokon kívül még talán a Gyere haza magyar volt jó. Szerintem ha nincs igazán ihlete, akkor ne is zenéljen. Majd csinál új dalt, ha lesz igazán jó ötlete. Remélhetőleg. Amúgy meg nem történt vele semmi. Valami ismert stand-upos a fickó, tudnál róla ha Orbán lelövi az utcán :)
2016. dec. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
92%
Azt se tudom az ki a tököm, deha ennyire érdekel nézz utána közösségi oldalakon mi van vele.
2016. dec. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gondolom, kifogytak az ötletekből. Volt néhány jó daluk, de ezt a formulát (kormány hülyeségeket csinál, Apa Zenél kiparodizálja őket dalban) nem lehet túl sokszor eljátszani, mert előbb-utóbb unalmas lesz. Szerintem egyszerűen kifulladt, és lehet, hogy hébe-hóba még kiad egy új számot, de szerintem lassan lecseng ez az Apa Zenél-csatorna.
2016. dec. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!