Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends. Miért...

League of Legends. Miért javasolják az exhaust-ot?

Figyelt kérdés
Már kétszer volt olya n lol-ban pl Lux-nál beírtál hogy"Lux exhaust plz".A spellre céloztak gondolom,hogy cseréljem arra.Leírnátok a pontos okát,miért?

2017. jún. 4. 09:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

supportnak ajánlott, főleg az adc ellen, de a nagyobb sebzők ellen is jó


csökkenti a mozgás sebességet, attack speedet és a damage-t xy másodpercig

ezért ajánlott adc ellen vinni

2017. jún. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2017. jún. 4. 10:19
 3/11 A kérdező kommentje:
És Heal vagy Flash helyett alkalmaznád?Mert én azt a kettőt szoktam bot-on használni.
2017. jún. 4. 10:25
 4/11 A kérdező kommentje:
Szerintem a Flash-t hagyom mellé.Agresszív játékstílust képviselek supportként,sokszor használom támadásra :)
2017. jún. 4. 11:50
 5/11 anonim ***** válasza:

Kedves első, már lassan fél éve jött egy patch, amivel az exhaust CSAK movement speedet vesz le.


[link]

V7.5

Removed: Reducing target's attack speed by 30%.

Removed: Reducing target's resistances by 10.


Supportnak azért viszik, mert az ellenfél nem tud elszakadni és meg tudjátok ölni, illetve ha menekülni kell be tudod lassítani az ellenfelet így az nem ér utol.


A régivel szemben már eléggé gyengécske, szerintem egy heal flash az esetek többségében hasznosabb, de ha sok a mozgékony karakter ellenfélnél, akkor még jól jöhet (graves, caitly, fizz, katarina, stb. amik össze-vissza ugrálnak/csúsznak/átmennek falon).

2017. jún. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
*csak movement speed és attack damaget (kisebb sebzés) csökkent.
2017. jún. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

1. vagyok

oké, én már régóta nem játszok a játékkal :)

2017. jún. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek
2017. jún. 4. 14:17
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem mondanám gyengécskének, inkább régen volt kicsit OP. 2 Heal-t vinni botra nem optimális, mert ha egyet elnyom a csapattársad, akkor X másodpercig gyengébb lesz a következő és ugye adc-ken alap a heal, tehát ha suppnak is azt viszel, hátrányban lesztek (főleg all-in szituációkban). A Flash az alap kb minden karakternek, komolyan. Egy egy karakter van, akinek nem kell, de alap esetben ne is gondolkodj rajta, baromi hasznos, jobb ha hozzászoksz. A másik summoner spell supportnak lehet exhaust, vagy ignite, mindkettő jó.
2017. jún. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Tesztelgettem a dolgot,és igazad van 9-es.Köszi
2017. jún. 9. 04:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!