Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lol. Riven-t érdemes megvennem...

Lol. Riven-t érdemes megvennem és kitanulnom?

Figyelt kérdés

Most, hogy free kipróbáltam és eléggé bejött.

Viszont megnéztem a counter listáját és 90%-ben azokat játszák a jelenlegi elomban (silver alja-bronz teteje), amik megesznek reggelire. Szerintetek érdemes megvennem?

Pro és kontra jöhet.



2017. máj. 31. 22:17
 1/7 anonim ***** válasza:
én sose láttam értelmét a counterpicknek... riven erős, megtanulsz vele és soloban feljutsz egy darabig, feljebb már úgy is a csapat a lényeg, de ezen a szinten nem
2017. jún. 1. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bár ritkán vagyok top-lanen,de Nekem is kezd megtetszeni.
2017. jún. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ebben az eloban nem nagyon ajanlanam, sok butacska silver bronze NEM tudja a follow up jelenteset.

A komboi se valami konnyuek, nehogy azt hidd hogy beugrasz, lenyomsz mindent es ott van. :D

Az elodba inkabb valami braindead hyper carry top lanert ajanlanek, mint darius, fiora, swain. Sion most lett buffolva, ot is ajanlanam.

2017. jún. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Rivent majd Diamondtol felfele szerintem, nehez egyszerre a jatekra, meg a pozicionalasra/kombokra is figyelni + az ilyen hosokkel, mint Riven nem nagyon lehet hibazni. Ha helyette viszel egy Dariust, Swaint, Annie-t, stb., akkor ezzel a reszevel nem kell foglalkoznod, igy tobbet tanulsz a jatekrol.
2017. jún. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Mindenképp megveszem. Elég nehéz, de rá lehet érezni.

2017. jún. 6. 06:43
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha tetszik vedd meg.
2017. jún. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Riven az egyik legizgalmasabb champ. Nagyon erős az elejétől kezdve és rengeteg finomságot lehet vele kitanulni, azaz folyamatosan lehet fejleszteni. High skillcamp-es, de kevés skill el is lehet jól játszani.


Ha megtetszett, boxbox, vagy bestrivenNa streamből lehet tanulni.

2017. jún. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!