Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » LoL-ban RP-skin szerzés módok? .

LoL-ban RP-skin szerzés módok? .

Figyelt kérdés
Tehát tudom, hogy régebben a kezdők kaptak 400 rp-t, meg pár skint, meg ha meghivtad egy legalább 10es szintű barátod, akk 1000 IP-t kaptál érte. Én kb. 2 hónapja kezdtem és semmit nem kaptam, ezért is érdekelne hogy lehet szerezni RP-t, mert a 2 hónap alatt mindössze 2 skint tudtam összerakni, abból is csak az egyik ér valamit...

2017. jún. 5. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet venni (igazi) pénzért.


Már nincs ingyen RP, nincs barát meghívás.

2017. jún. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az nem jó, erre nincs pénzem
2017. jún. 5. 21:51
 3/4 anonim ***** válasza:
clickworker, spare5, probald ki az ehhez hasonlo oldalakat, ha tudsz valamennyire angolul.. heti 10-20 eurot osszelehet szedni, az meg mehet skinnekre ha eppen ugy tetszik. Ingyen RP nincs.
2017. jún. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezt a 400 rp, 1000 ips "ajándékot" mar vagy 1 vagy fél éve kitörölték. Sajnos csak valódi pénzért lehet rp-t szerezni. Viszont ha téged nem zavarna, hogy csakis te látnád a skint, a többiek nem, akkor tudom ajánlani a modskin programot, de óvatosan, ha elkapnak lesz ennek kkövetkezménye.
2017. jún. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!