Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mik voltak számotokra kiábránd...

Mik voltak számotokra kiábrándító játékok?

Figyelt kérdés
nekem a F.E.A.R, a Darksiders, meg az UFC Undisputed 3 karrier módja is ide sorolható

2017. jún. 5. 19:50
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

illetve kisebb leírásokat is szívesen elolvasok hogy miért


F.E.A.R - horror játéknak mondják és volt hirdetve, de igazából egy hakni akció shooter az egész, összesen egyszer ijedtem meg, és a történet is szakaszosan halad, sokszor igazából nincs is célja a játéknak csak menni kell lelőni a zsoldosokat, most aktiváltam a liftet, lelőni a zsoldosokat, liftbe beszállni itt van Alma kimegyek lelőni a zsoldosokat, és a végén az utolsó fejezetben derült ki a sztori nagyrésze - szóval unalmas és sablonos volt, emellett az első rész volt a legjátszhatóbb pedig az is egy kihagyható alkotás, de a folytatások már tényleg nagyon rosszak voltak (legalábbis a második rész, de azután a harmadiknak már neki sem ültem)


Darksiders - monoton, unalmas, önismétlődő, ugyanazok az ellenségek vannak, nincs változatos arzenál a támadások terén, a projectile rendszer el van rontva, csúnya és az egész egy gagyi God of War klón, ami különösen azért zavar mert az ugyanabban megjelnő Dante's Inferno-t lehúzták pedig minden téren köröket ver a Darksiders-re: történetben, harcrendszerben, grafikában


UFC Undisputed 3 - a játék kampányával két bajom volt 1) a game plannek semmi értelme, mert valamit mindig visszafejleszt ha földharcra megyek akkor az állóharcomat fejleszti vissza, ha állóharcra megyek akkor a földharcomat fejleszti vissza - sokkal egyszerűbb trainingeket csinálni mert ott kategóriákon belül minden fejleszthető

2) a játék semmibe veszi a játékost de már az elején, olyan ostoba ellenfeleket kapok, aztán kitalálja hogy mostmár nyomhatom UFC-be és vagy berak egy 34-2 MMA rekordú ellenfél ellen akivel szemben semmi esélyem vagy direkt kicsesz velem - volt hogy vártam egy velem azonos szintű UFCés ellenfélre végül adott egyet; egész meccs alatt csinálok mindent állóharc, földharc, ütés, rugás, védekezés, submission, ellenfél meg annyit csinál egész meccs alatt hogy próbál a földre levinni és mivel mindhárom kört végignyomtuk pontoztak és a bírók pontozással az ellenfelet hozták ki győztesnek - most ennyire fаszok voltak akik csinálták vagy csak ennyire lusták voltak hogy annyira írták meg a programkódot, hogy ha végigmegy a három kör akkor automatikusan az ellenfél győz?

egyébként karriermódon kívül ami baromi zavaró az hogyha csinálok custom charactert az megkötötten csak 77 pontos lehet, ami azért hülyeség mert a rosteren a leggyengébbek is 82-83 pontosak, szóval esélytelen bármit kezdeni de így meg a karrier módon kívüli custom karater funkció értelmét veszti - nem azért de ha megveszem a játékot és nem akarok a karriermóddal szopni, csak megcsinálni McGregort aki nincs a játékban akkor miért ne állíthatnám őt be 88as pontozásúra

a másik meg hogy a bírók segghülyék, ha földön vagy és bekapsz néhány nagyobb ütést már lefújja TKO-val a meccset - de a játék itt is a pontozást nézi, mert volt hogy 82es emberrel voltam és háromszor volt bekábultan a földön haverom, ütöttem mindkét ököllel de csak nem fújta le a bíró így mindig kiszabadult, utána ő egyszer levisz földre, négyet rám sózott és máris TKOval vége a meccsnek és azért mert ő 86os pontozású volt, tehát olyan szar a játék programkódja hogy ezek alapján dönti el

egyébként a pontozás is egy baromság mert Lesnar 87es Nogueira 88as és simán elverik a 90 feletti pontozású embereket is

2017. jún. 5. 20:12
 2/13 A kérdező kommentje:
*ugyanabban az évben megjelenő
2017. jún. 5. 20:14
 3/13 anonim ***** válasza:
55%

Mass Effect 3

Watch Dogs

Destiny

Battlefield 1

The Witcher 3

Uncharted 4

No Man's Sky

Metal Gear Solid V

2017. jún. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Amnesia: Machine for pigs.


Imádtam az első részt és ezt úgy vártam annó, mint a messiást. Nagy csalódás volt. Azóta nem várok semmi játékot és nem is okoznak csalódást.

2017. jún. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

Saints Row 2

Spore

Mafia III

GTA III

CS:GO

Dota 2


Az első négy játékot élveztem, de többet vártam tőlük. Elég középszerűek lettek. A GTA III pedig olyan semmilyen volt a VC, SA, IV után.


Az utolsó 2 esetében pedig rá kellett jönnöm, hogy az esport nagyon nem az én világom. A CS legalább az árát visszahozta skinekben, pedig kevesebb mint 50 órám van benne.

2017. jún. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
hát igen de a GTA III előbb volt mint a VC, SA vagy a IV
2017. jún. 5. 23:40
 7/13 anonim ***** válasza:

F.E.A.R 3 Nem a Monolith csinálta, olyan is lett.


Velvet Assassin Unalmas és repetitiv. Ráadásul az ellenség fegyverét sem tudod felvenni. Ja és csak a fejlövés nyírja ki őket. Marha jó ez olyannál ahol pályánként kapsz 1 tárat összesen. És 2-3 percet tölt / pálya.


Halo 1 és 4 Mind a 2 rohadt repetitiv és unalmas.


Battlefield Hardline Szintén unalom miatt hagytam abba.


The Order: 1886 Nagyon jó a színészi játék és szép a grafikai is. Mindössze "csak" a játék 70%-a video és only Single cím. Kb 3-4 óra gameplay-el.

Gondolom még véletlenül sem szolt senki a fejlesztőknek h B MEG lehet h ezek a "hülyék" (a játékosok) inkább játszani szeretnének és nem filmet nézni.


Leszámítva a Halo-kat. Mindegyik jól meg is bukott.


Uncharted 1 Nem tom ki volt az az állat aki kitalálta h majd biztos jó poén lesz h a 13. fejezettől. A Sniper-es és Desert Eagle-ös ellenfelek egyetlen lövéssel megölhetnek. Tehát ha ők 1X eltalálnak tök mind 1 h hány ellenfelet kaptál le eddig meghalsz és kezdheted elölről.


Ez okozott nekem néhány üvöltözéssel vegyített K anyázós órát. De hogy nekem ezér elég volt 1X kijátszani az 1. részt az is biztos.

2017. jún. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

én az Uncharted 1 utolsó pályájánál majdnem kidobtam a PS3mat az ablakon annyira felcseszett, amit mondtál plusz nincs fedezék illetve ami 2-3 doboz van azok is széttörnek ha egyszer kétszer belelőnek

és ha jól emlékszem még a pálya második felében a hátam mögé is rakott ellenfelet; nagyon gyűlölöm mikor egy játék mortyrozik, a Mafia II is jól felbaszta az agyam emiatt

2017. jún. 6. 00:01
 9/13 A kérdező kommentje:
apropó Mafia II, hát az ha nem is volt kiábrándító, de a játék 60%a autókázásból áll, úgy hogy a járművek irányítása borzalmas, ezen kívül nem egyszer a pálya végén omlott össze a játék és a förtelmes checkpoint rendszer miatt volt hogy szinte az egészet elölről kellett kezdenem, az utolsó néhány küldinél előszeretettel mortyrozott, volt hogy direkt szabotált (mikor Leo-hoz kell időre eljutni és nagyon ki van centizve az idő szóval sietni kell, de kocsi nincs úgyhogy egyet el kell kötni, de az étterem elé ahol kezdünk mindig bespawnolt egy rendőrautót hogy az rám szálljon, ha meg várok hogy a rendőrautó elmenjen akkor meg nem érek oda időben) és a sebződési rendszer is érdekes volt, egyik pályán az előttem 3 méterre levő emberbe beleküldtem egy komplett shotgun tárat(!) ugye az 6 lövés, és csak megszédült tőle, aztán míg én újratáraztam ő pisztolyból leszedett 5-6 lövéssel...fuck logic anyway
2017. jún. 6. 00:06
 10/13 A kérdező kommentje:

de a Dark Souls 1-nek is voltak jó pillanatai


például a Bed of Chaos, amikor a játék meghülyül és azt hiszi magáról hogy platformer, rá kell ugrani egy kiálló ágra csak ugye az ugrás mechanikája ritka szar a játékban, akár csak a parry, erre az utolsó bosst parryzve kell legyőzni

ezek mellett a játék is szívesen felrugta a saját szabályait, voltak a titanite démonok amiket ha egyszer megöltél, nem spawnoltak újra

viszont volt Izalithban egy rövidítés aminek a végén egy ilyen titanite démon volt, amit szopó volt lenyomni mivel a környezeti adottságok neki kedveztek, mindegy nagy szenvedés árán legyőztem mondván nem fog újraspawnolni, utána megyek a bosshoz meghalok, oké, megyek a rövidebb úthoz megint, hát nem visszaspawnolt az a dög

rühellem mikor egy játék a saját szabályait felrúgja

2017. jún. 6. 00:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!