Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Kihagyhatatlan játékok PS4-re?

Kihagyhatatlan játékok PS4-re?

Figyelt kérdés
Olyan kihagyhatatlan játékokat keresek ami vagy exkluzív vagy ha multiplatform akkor fusson 60 fps-el, esetleg multis címeknél előny a nagy játékosbázis ps4-en.

2017. jún. 6. 18:21
 1/9 A kérdező kommentje:
Olyan is érdekel ami coop-ban élvezetes.
2017. jún. 6. 18:24
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom te milyenek gondolsz, de ha nekem ps4-em lenne, az első feladatom képen tűzném ki, hogy végig játszom a Last of Us-t (mind2 részét)
2017. jún. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kedvenceim: Last of Us, Horizon Zero Dawn, Until Dawn, Bloodborne.
2017. jún. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi, Bloodborne-t már négyszer végigvittem, kiplatináztam, Last of Us is megvolt :)

Amúgy indie játékokat is mondhattok.

2017. jún. 6. 20:05
 5/9 anonim ***** válasza:
Uncharted 4,until dawn,horizon zero dawn,bloodborne,outlast széria,resident evil 7(bár az utsó 2 nem ps exklúzív)
2017. jún. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kingdom Hearts sorozat.Egyik kedvenc játéksorozatom közé tartozik.
2017. jún. 7. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nier: Automata. PCre is van de steam review-k alapján rossz a port így a ps4-re ajánlják. Szerintem nagyon jó játék lett. A-Z vegigjátszással amiből A-E mind főszál, tehát kell, ha érdekel a sztori.
2017. jún. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bloodborne, Nioh, Uncharted 1-4, The Last of Us, Horizon Zero Dawn, The Witcher 3: Wild Hunt
2017. jún. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi ajánlásokat, ment a zöld kéz mindenkinek.

A Nier Automata-t és a Nioh-t lehet kipróbálom majd ha lesz egy jó akció.

2017. jún. 7. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!