Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Pokerstars csalás?

Pokerstars csalás?

Figyelt kérdés

Feltöltöttem pár napja $10-t a számlámra és $2-os asztaloknál játszottam. Elég hullámzó volt mert felmentem $17 környékéig utána vissza $12-ig, megint fel stb..

Tegnap $17-ról lementem $0-ra $2-os asztaloknál mert egyszerűen annyi lapütközés volt, hogy kb egy leosztást nem tudtam megnyerni, főleg az all-in-eket.

Egész nap egy all-int se tudtam megnyerni..

Általában ugyanaz jött ki mind a kettőnknek csak neki egy kicsivel mindig jobb. pl Sorunk volt mind a kettőnknek és neki 6-tól 10-ig, nekem meg 5-től 9-ig, és ez legalább vagy ötször. Aztán flush-nél is egy lappal magasabb flush van a kezében. Volt olyan, hogy csak nekem volt flush és 3 ugyanolyan színű lap volt lent a 4-ből, aztán mikor jön az utolsó lap akkor bejön 4. szín is ugyanabból a színből és persze neki így magasabb lett a flush.

Vagy nekem flush van és utolsó lappal lejön neki a full.

De mikor két párom van, akkor neki is ugyanazok a párok vannak, de eggyel magasabb kísérővel, ha 9-es van a kezemben aki neki 10-es, ha Q van a kezemben, akkor neki K.

Mindig magasabb egy kicsivel, így sose tudtam nyerni.

Átültem másik asztalhoz is, ott is ugyanez volt.

Ez idegesít, hogy kb 10% nyerési esélye van, de all-in-nél a végén mégis mindig az ellenfél vissza..

Az az érdekes, hogy mikor játékpénzzel játszottam akkor sose volt ennyi lapütközés, igazi pénzzel meg kb minden harmadik leosztás az..

Értem én hogy sokkal több leosztás van 1 óra alatt mint elében 1 óra alatt, de akkor is..élőben se minden 3. leosztás ütközés.

Szerintetek csalás?



2017. jún. 7. 11:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Meg szep, az online poker csak lehuzas.
2017. jún. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Persze, Gazsi bá' ott ül NL2 felett és manuálisan egyesével állítgatja be a lapokat, hogy kiszedje a kemény két dollárt a játékosoktól, amik persze a beprogramozott botokhoz mennek. Igaz, hogy a Pokerstars napi bevétele meghaladja az 1 millió dollárt, csupán a rake-ekből és a fee-ből, de Gazsi bá'-val ez már 1000002$ lesz. Respekt Gazsi BÁ'!
2017. jún. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igen, a rake-ből van neki sok pénze és ezért pont nem az a célja, hogy minél jobban dobáld be a pénzed?

Tegyük fel NL2-őn van 3 játékos és mind a 3 azt hiszi neki van a legjobb lapja,mert mind a 3-nak fullja van, akkor a pot $6. De ha csak 1 játékosnak lenne, akkor a többi valószínű eldobná, ha nem lenne semmije vagy egy párja, így a pot lenne kb $0.50. Ebből sokkal kevesebb rake-t kapna.

De most ezt ne ilyen kis asztalan képzeld el,hanem pl ahol több száz dollárral játszanak.

2017. jún. 8. 11:09
 4/9 anonim ***** válasza:
Lapütköztetés elképzelhető, hogy van, viszont ott tényleg mérlegelni kell, hogy online sokkal több leosztás van, mint élőben (tudom, hogy te is írtad, de így is csalóka lehet). Ettől függetlenül nem elképzelhetetlen, hogy úgy van beállítva a rendszer, hogy több legyen a lapütközés, de én nem tartom valószínűnek.
2017. jún. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kozeli ismerosom sokat pokerozott eloben es online is.

Eloben szepen nyeregetett, meg ugy normalisan folyt a jatek. Online meg csak borravalok jottek oszze, ertem en hogy gyorsabban pprognek a lapok, de akkor is, ugyanaz a jatekos ugyan azzal a tudassal es taktikaval nem egyforman kellene nyerjen mindket esetben?

2017. jún. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Hát online nem látod a másik játékost. Élőben lehet látni azért az arcán,hogy örül a lapnak amit kapott vagy sem.

Le lehet olvasni róla,hogy izgul vagy magabiztos.

Persze ezeket el lehet nyomni, de úgyis van olyan hogy nem figyelsz rá és leleplezed magad.

Online pedig egyáltalán nem látod a másik játékost és csak a cselekedeteiből tudsz következtetni, hogy milyen lapja lehet.

2017. jún. 8. 12:02
 7/9 anonim ***** válasza:

"de akkor is, ugyanaz a jatekos ugyan azzal a tudassal es taktikaval nem egyforman kellene nyerjen mindket esetben?"

Nem. Online sokkal erősebb a mezőny, mivel régebben sokan próbáltak ebből megélni, persze sokaknak sikerült is és így folyamatosan erősödött a mezőny. Emellett az online póker élvezeti értéke is kevesebb (szerintem) és emiatt a kezdők szívesebben játszanak élőben. Ég és föld a két mezőny.

2017. jún. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Így van, élőben sokkal gyengébb játékosokat lehet találni, míg online lassan mindenki már félprofi. Az meg, hogy mit olvasol le az ellenfeled arcáról gyakorlatilag egyáltalán nem számít.
2017. jún. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nyugodjatok bele hogy csalás! Több éve pókereztem(màr egyáltalán nem játszom, mert nincs értelme). Évekkel ezelőtt teljesen más volt a játék. Nem volt minden körben lapütközés, és ennyire kiszámítható sem volt a játék. Ha sokat játszol, akkor 80%ban meg tudod mondani hogy mi esik riveren. Persze ezzel nem sokat érsz mikor all in hívsz AK-al 8,2 -vel megadják és esik a 2es riveren. Nevetséges lett az egész. Ne jàtsz, nézd csak az asztalokat mikor közeledik a buborék. Szinte mindig a több zsetonos nyer kevesebb esélyes lappal. Szórják kifelé az embereket ahogy lehet. Ha eleget láttál akkor tudsz mérlegelni hogy szeretnél e valódi pénzben játszani vagy sem!
2018. aug. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!