Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lehetséges, hogy a pokerstars...

Lehetséges, hogy a pokerstars manipulálja a játékot? Bővebben lentebb!

Figyelt kérdés
Elég sokat pókereztem korábban élőben, ami elég jól ment. Bwin-en is játszogattam, de ott inkább a sportfogadások miatt voltam jelen. Pokerstars-ra kíváncsiságból regisztráltam. Először csak freeroll-okon indultam, ami jól ment. Összeszedtem 2.20 dollárt. Úgy gondoltam, hogy rakok fel egy kis pénzt. Befizettem a minimum 10 dollárt, amit 2-3 hét alatt 70 dollárig tornáztam. Nagyon jöttek a lapok cash-game-ben és tournament-eken is. Szinte az összes kézzel nyerő voltam, amivel bementem. CSAKHOGY... Elértem a 70 dollárt és úgy döntöttem, hogy december elején kiutaltatom a pénzt. Meg is érkezett rendben. Aztán az ünnepek előtt visszatöltöttem 10 dollárt, hogy legyen valami hasznos unalom űző az ünnepek alatt. De a kifizetés után már semmivel sem tudtam nyerni. Bármivel mentem be, legyen az AA,AK,KK,DD. Tök mindegy volt, mert bármi jött a flopra, biztosan volt nálam nagyobb. Az utolsó eset tette be teljesen az ajtót, amikor ász pokeremet is verték Srtaight flush-el. Visszatöltöttem még 30 dollárt, amit hasonlóképen vesztettem el. Egyetlen esetben sem tudtam többet nyerni. Létezik, hogy valami feketelistára kerültem?

2014. jan. 15. 19:23
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
85%
A pókertermek rendszere ógy van megcsinálva, hogy akik bent hagyják a pénzt a rendszerben, vagyis elb*sszák a kaszinóban, nekik megéri jó lapokat osztani, mert nagyobb valószínűséggel forgatják vissza a pénzt. Aki egy nagyobb winstreak után egyből a cashout gombot keresi az nekik nem előnyös értelem szerűen. Az meg már nekik jutalék szempontjából mind1 hogy ki viszi a potot, de akkor inkáb olyannak adják aki benntartja a rendszerben. Azt ajánlom kaszinózz el pár 10 dolcsit, majd egy nagyobb befizetéssel és a jó lapokkal nyerj nagyot.
2014. jan. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Szóval akkor jól éreztem, hogy valami nincs teljesen rendben...
2014. jan. 15. 19:41
 3/26 anonim válasza:
63%
Örülök ha segítettem! Szerintem amúgy valamilyen számláló lehet beprogramozva és amíg több a cashoutolt pénzed mint a kaszinóban eljátszott, addig lesznek badbeatjeid.
2014. jan. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim válasza:
35%

Mar bocs, de szerintem meg nem jol jatszol.


Valoszinu azert buksz, mert nincsen íve a jatekodnak.


Az, hogy a kezben levo kartyad AA az abszolut nem garancia arra, hogy nyerjel. Lovoldozz csak tovabb, aztan a penzed mashoz kerul.


(En 8 alatti parral mar bele sem megyek, ha 8-10 kornel az elejen nagyobbat hivnak.)


A kerdesedre meg a valasz, hogy a szoftver ellenorzott/verifikalt es a forras-code hivatalositva van. Amit penzzel tamasztottak ala. Tovabba nem gondolom, hogy celjuk lenne a csalas, hiszen minden jatekba berakott penz egy resze a hazhoz kerul.


Ha te lennel uzemelteto? Te csalnal ha van fix biztos jovedelmed?

2014. jan. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Értem! Akkor szerinted szimplán csak arról van szó, hogy nem tudok játszani! Köszönöm a véleményed, de sajnos ezt az egy érvet nem tudom csak úgy elfogadni. Írtad, hogy alacsony párokkal be sem szállsz a játékba, nos én sem, kivéve ha éppen olyan pozícióban vagyok, de amikor már az igazán erős lapjaimat is folyamatosan verik valami olyan elképesztő kombinációval, ami szinte már elképesztő, akkor szerintem benned is megfogalmazódik a kérdés, hogy biztos nem manipulálják-e a játékot! És itt most nem arról van szó, hogy rosszul játszom meg a lapjaimat, rossz pozíciókban emelek vagy hogy nem tudom mikor kell eldobni akár az ász párt is!
2014. jan. 20. 15:03
 6/26 3537445 válasza:
84%

Abban igaza van az előző válaszolónak, hogy az AA nem jelent garanciát semmire. Egy random lappal szemben az AA-nak kb. 80%-os esélye van. 5 ász párból 1-et biztos el fogsz bukni, ez azt jelenti.

Mellesleg fel szeretném arra is hívni a figyelmet, hogy ha megnézed bármelyik pókeres fórumot legyen az Pokerstrategy, intellipoker, 2+2, pocketfives stb., Szerinted melyik az a "játékospopuláció" aki a legtöbbet okolja a véletlenszám-generátort a saját veszteségeiért?

Talán a High- illetve Mid-stakes pókeresek, akiknek több 10.000 vagy több 100.000$ van benn a játékban?


Őket látod panaszkodni, hogy 3-szor egymás után elbukták az AA-t?

Elárulom, nem nagyon. A "csalik-a-szájt" elméletek kb. 90%-a a mikrolimites játékosok köréből kerül ki.

De van ebből is kiút, egyszerűen el kell fogadni, hogy a póker ilyen, rövidtávon bármi megtörténhet. Az már a tanulás, a fejlődés egyik foka a pókerben, hogy ezt tudomásul vesszük, és nem hagyjuk, hogy ha megtörténik, kihozzon bennünket a sodrunkból. Sokkal jobb egy ilyen hozzáállás, minthogy fröcsögő szájjal meg véreres szemmel ordibálni a monitornak, hogy már megint csal. Nem csal. Mellesleg ha csalna, akkor az minden játékost ugyanolyan arányban érintene, szóval ajobb játékos még úgy is jobb játékos maradna.

2014. jan. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Értem! Köszönöm a választ!
2014. jan. 22. 21:56
 8/26 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy csalnak, főleg nem ilyen kis téten, nem kockáztatnának ekkorát. Milyen téteken játszottál? Mert, ha nagyobb téten kezdtél el, akkor lehetnek ingadozások, tetejébe 10 dolcsi elég kevés, valószínű elején kifogtál egy mázlis szériát gyorsan felment a pénzed, majd amikor visszafizettél peched volt és a 10 dolcsi kis téten is gyorsan elmegy. 30 dollárnál, meg hosszabb bukó szériánál esélyes, hogy betilteltél.
2014. jan. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim válasza:

Nekem az elveim a kovetkezok:


1.) Minel tovabb(evekig) jatekban maradni. (Tehat ha ugy erzem, akkor az AA-t is bedobni, mert akkor marad penzem a kovetkezo jatekokra! Lehetoseg mindig van. A kovetkezo feloraban is legalabb 30 lehetoseg jon.)

2.) Ha mar bukok minel nagyobb kezzel bukjam. Tehat ha nem emeltel, csak tartottad az A pokeredet, akkor helyesen jatszottal. Es a masiknak nagyobb pozija jott ki. Na bumm! Nagy cucc.


Szerintem pont az ilyen jatekokat kellene bekeretezni es kirakni a falra. Mert eppen ettol szep a poker. Meg akkor is ha te most a futykos rosszabbik vegen alltal.

2014. jan. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim válasza:

Es egy kicsit Money es Risk Management. Egy jatekban nem teszem bele, csak a penzem max X%-at. De X ne legyen mar 80!

Hanem maximum 13-17%.

2014. jan. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!