Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Volt veletek hogy egy játék...

Volt veletek hogy egy játék után (amit szerettetek) a második része nem hozta az elvárásaitokat, az első rész varázsát, röviden kevesebbnek vagy visszalépésnek éreztétek?

Figyelt kérdés
nálam a Witcher 2, a Mafia II, a Dark Souls, a Metal Gear Solid 2, és a Splinter Cell: Pandora Tomorrow volt ilyen

2017. jún. 9. 14:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Sims 3-4
2017. jún. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
A Dark Souls széria örök kedvenc marad. Nekem mindegyik rész nagyon tetszett. Mondjuk a a DS3 nagyrésze a nosztalgiára épül és a pvp sem lett a legjobb, de még így is az egyik kedvencem. A Smelter Demont hetedik próbálkozásra ölted meg (ami annyira nem kevés) Próbálkoztál már az Aged Smelterrel egyedül? Na az kihívás. Amúgy a kérdésre visszatérve: a Titanfall 2 nagyságrendekkel jobb lett, mint az első rész. Átgondolták az egészet és kijavították a hibákat és egy nagyon jó multiplayert adtak ki sokkal jobbat, mint amilyen az első lett.
2017. jún. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

az a Blue Smelter Demon? szerintem az kimaradt mert a DSII DLC-k szarok voltak :-/


Sims 2 utáni Simsek nekem se jöttek be, a 4el egészen konkrétan pár órát játszottam mert csak annyira kötött le

2017. jún. 11. 14:50
 14/15 anonim ***** válasza:

szerintem az hogy szarok voltak túlzás, bár tény hogy nem sikerültek jóra, ott inkább az volt a gond hogy a B csapat akik csinálták a DSII-t átestek a ló túloldalára

az alapjáték a korábbi részekhez képest könnyebbre sikerült, emlékezetes boss harc is talán csak Velstadt, a Smelter Demon, Vendrick meg a Duke's Dear Freja volt

aztán nem tom, lehet hogy a 'könnyű' visszajelzések után de a DLC-ket telepakolták hülyeségekkel, feltuningolták az ellenfeleket HPval, kivették a poise-t, aztán még kicsit mortyroztak is ://

2017. jún. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Az említett dlc-ben a Fume Knight sokkal durvább volt :D Főleg ha nem marad elég itemed hogy leszedd a 3 szart amik healelik akkor kb fel is adhatod az egészet. Nekem emiatt egy korábbi mentést kellett lehívni ps online store-ból és újrajátszani a komplett előző dlc-t :) Ez mondjuk tényleg szívás volt.

Egyébként élvezet vele harcolni, jó a moveset-je de mikor harmadjára ölt meg úgy hogy már csak 1 ütés kellett volna berágtam és hívtam segítséget :D

A Blue Smelternél inkább a boss run volt idegesítő, de azt könnyebb volt egyedül lenyomni.

2017. jún. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!