Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3 játékkal kapcsolatos...

NaomiBiersack kérdése:

Sims 3 játékkal kapcsolatos problémám lenne. Kicsit furcsán néz ki az indítópanelem. Valaki valami okosat? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Tegnap úgy gondoltam, hogy letöltöm a sims 3-hoz a szigetvilág kiegészítőt. Letöltöttem crack-tem is és lehet ez volt a probléma, mert miután beléptem elég furcsa dolog tárult elém.

[link]

Ha valaki tudna valami okosat erre tanácsolni/írni, akkor azt nagyon megköszöném!



2017. jún. 13. 11:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Létrehoztál azóta új mentést?

- Ha nem: Akkor a letöltött szigetvilág kiegészítő rossz. El kell távolítani, vagy a nélkül újra kell rakni a játékot és minden működni fog.

- Ha igen: Nálam csinálta már azt hogy megírtam egy családomnak a jellemzését, majd miután elmentettem, így szétesett a játék. Az általam használt karakterek és írásjelek amiket megadtam városszerkesztő módban a kiválasztott családhoz, "nem tetszettek" a játéknak. Miután kivettem a mentésemet, minden simán ment.

Mentést így tudsz kitörölni játékon kívül: Dokumentumok - Electronic Arts - The Sims 3 - Saves. Ezen belül az összes olyan mappát ami az adott mentéssel kapcsolatos, törölni kell. Könnyű, mivel ugyanúgy vannak elnevezve ahogy a mentések is elvannak a játékon belül.


Remélem segítettem!

2017. jún. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
40%
Úgy emlékszem anno mi úgy csináltuk, hogy csak a legutóljára feltett kiegészítőt crackeltük. Ha te is így csináltad és most felraktad ezt + crackelted akkor jah, ezzel rontottad el. :)
2017. jún. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!