Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen World of Tanks-szel...

Milyen World of Tanks-szel kapcsolatos ajándékot vegyek / készítsek?

Figyelt kérdés

A párom (31F) imádja ezt a játékot, szabadidejében mindig ezzel játszik. Egyszer ajándékoztam már neki 2500 aranyat, de most valami megfogható dologra gondoltam. Eszembe jutott valamilyen katonai modell, tank, vagy ilyesmi, vagy valamilyen program, esetleg valami más WoT-tal kapcsolatos tárgy.

Tud valaki segíteni ebben? Lehetőség szerint olyanok, akik maguk is játszanak, kíváncsi lennék, ők minek örülnének!

Köszi :)



2016. okt. 17. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:
WoT-os fórumban olvastam olyat, hogy a feleség plüsstankot akar készíteni a férjének. Ez garantáltan sikert aratna, meg az efféle kreatív, általad készített/készíttetett tankos holmi. Programnak egy kubinkai múzeum lenne a non plus ultra, de gondolom annyit azért nem szánnál a dologra:)
2016. okt. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy Távirányítós tigris tank, csak sajna a normálisabbak nagyon drágák. Valahol láttam WOT-os egérpadod is olyat lehet nyomtattatni is. Vagy telefon tokot.
2016. okt. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]

Nos nem WoT-ozok mar bizonyos okokbol, de egy ilyen feldobna a napom.

2016. okt. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek az eddigi válaszokat, szuper ötletek :)

Azt hiszem a plüss tank lesz a befutó, de szívesen fogadok még ötleteket :)

Nagyon tetszik a távirányítós tank is, de ahhoz tudnom kéne, hogy melyik típus a kedvence, nehogy mellélőjek.


A múzeum ötletét elraktározom, mert az még tuti lehet a 35. vagy 40. szülinapjára.


Ez az utolsó ötlet meg nagyon-nagyon jó, de azt egyedül nem merem kivitelezni, pedig tetszene neki az biztos!

2016. okt. 18. 11:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Maketteket is lehet venni az oldalukon valamelyikhez adnak kódokat is a játékba. Azt hiszem a ferdinandhoz ötös francia prém artyt adják. Sztem örülne mind a kettőnek
2016. okt. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 HowiHoo válasza:
A wargamingstore.eu oldalon van hivatalos bolt ahol pulóverek és kisebb ajándéktárgyak vannak, illetve a wotinfo.hu oldalon is van már egy webshop. Ott is pólók és kisebb ajándéktárgyak vannak fent :)
2016. dec. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!