Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Blade & Soul új fegyver...

Blade & Soul új fegyver fejlesztési rendszer?

Figyelt kérdés
Volt egy pár hónapos kihagyásom, de most újra kezdtem a játékot. Viszont mikor fegyvert akartam fejleszteni egy új rendszerrel találkoztam. Evolválni nem lehet, ha jól láttam. És az eddig kötelezően kifejleszteni való fegyvereket most bizonyos szakaszokban megkapom. Elmagyarázná nekem valaki részletesen az új rendszer működêsét? Előre is köszönöm!

2017. jún. 13. 19:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Ok hogy valakinek volt kihagyása...

De van olyan, hogy WEBoldal.

BnS nek is van weboldala.

Sose értem, ha valaki visszatér miért nem ott kezdi az infó gyűjtést.

Még ha valaki hülye is a nyelvhez a táblázatokból tud olvasni s leesik józan paraszti ésszel is mi van.


S mint itt is lehet látni, senki se írt. Nem véletlen, több okból is.


S aki abbahagyta a gamet az általában azért, mert nem ragadta magával a game. (az más, de ritább eset hogy pl meló közbe jön, de ott is a beilleszkedés (úgy értve, hogy kinti munkát vállal, dolgozik s nem tud egyből pl netet bekötni)után visszajön szabad idejébe a hobbijához az ember)


Aki játszik nem a gyakorin fog lógni. Aki infót akar az a weboldalán kutakodik.

Énis csak unalomból léptem fel s funból kerestem rá bns témára. ><

2017. okt. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!