Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem találok egy számítógépes...

TrackmaniaMester kérdése:

Nem találok egy számítógépes játékot, valaki ismeri? (Neve kellene. )

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Még kis koromban játszottam egy úgy tudom Y8-as játékkal. Volt már kb. 10 éve, de nagyon sokmindenre emlékszem belőle. A játék úgy kezdődött, hogy éjjel, viharban autózott oda valaki egy házhoz, majd bement. Utána szobáról-szobára, pincére és udvarra át lehetett nézni a házat. Kattintgatással lehetett szobáról szobára menni, tehát a karakterünket nem is láttuk. Tárgyakat kellett keresni és kilogikázni, hogy melyiket hol kell használni, vagy beépíteni. Arra emlékszem, hogy a ház előszobájában volt jobb oldalt egy lépcső, azon az emeletre lehetett felmenni, ahol bal oldalt volt egy tigrisszobor azt hiszem, és mellette egy ajtó ami zárva volt. Az előszobában egy festmény is volt hátul. A pincében állt a víz és ott lehetett találni / használni egy kék színű vezetéket vagy kábelt. Ennek a játéknak egy másik része is volt, ugyan ezzel az alappal, csak ott a ház helyett egy csatornarendszerben voltunk. Az introban újságpapírok rakódnak egymásra, hátha ez is segít... Nagyon régóta keresem, mivel akkor nem tudtam kijátszani és most szeretném. Tudom hosszú lett, de minél több információt szerettem volna leírni.



2017. jún. 14. 13:28
 1/2 anonim ***** válasza:

The Last Stand Union City


az eggyik kedvenc flash játékom

2017. jún. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos nem ez az, de azért köszi! Várok további válaszokat.
2017. jún. 14. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!