Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok mondani nekem hasonló...

Tudtok mondani nekem hasonló 3D-s játékokat?

Figyelt kérdés

Igazából nagyon sokkal játszottam már, de szeretnék többet kipróbálni, ha van esetleg akkor írjátok meg pls :)

Amikkel játszottam: GTA minden verziója, IMVU, Star Stable... És kb ennyi :) nem olyan sok viszont ezeket nagyon szeretem, és ha tudtok esetleg még írjatok:) a lényeg, hogy ne legyen hatalmas játék mint pl. A GTA 5, azzal is csak kis ideig játszottam...mert nem birta a gépem. De egy olyan imvu játékhoz hasonló jöhet, ha van :) a lényeg még, hogy ne legyen túl akciózós, csináljak benne amit akarok, és egy úgymond "élet" játék legyen! :)

Válaszokat előre is köszönöm!

15/L


2017. jún. 14. 14:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Hirtelen 2 ugrott be ami ezeknek a kritériumoknak megfelelhet. The Sims széria és a Singles széria. Ezeken kívül nem igen találsz fent említettekhez hasonlót ami "élet" játéknak felel meg akciós részek nélkül vagy csak minimális akciókkal. És ezek jóval gép barátabbak mint a GTA 5.
2017. jún. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ez a játék nem igazán egy "csinálj amit akarsz" kategória de eléggé "élet" játék. A Life is Strange-re gondolok ha még nem játszottál vele egy próbát mindenképp megér :)
2017. jún. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Assassin's Creed széria, nem mai korban játszódik, de szabadon szaladgálhatsz a világban, bár az élethez semmi köze sincs.

Mafia 2 is zseniális játék, az 1940-es évek környékén játszódik, és hasonló mint a GTA.

Aztán... Skyrim, középkori fantasy, szintén azt csinálsz, amit akarsz. :D Vannak hozzá külön RolePlay (szerepjáték) modok, amikkel valóságossá teheted a játékélményt, munkát keresel, eszel, főzöl, alszol, meg ilyesmi.

Fallout 3/New Vegas, a grafika ocsmány, de cserébe egy szabad világot kapsz, amiben fejlesztheted a karaktered jellemét és minden tulajdonságát. :) Ehhez szintúgy vannak RolePlay modok, bár nem olyan mértékben és minőségben.

Just Cause 2; Saints Row The Third; Prototype 2 ---> ezek olyanok, amik teljes mértékben szabad kezet adnak, csak szaladgálsz és szórakozol a játékban lévő hülyeségeken. :)


Ritka játékvággyal rendelkező lányt látni, remélem segítettem. :3 :D

2017. jún. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! ^^ nagyon jól jöttek :)

Aki tud, az még írhat :)

2017. jún. 14. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!