Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mystic Messenger tanács?

Mystic Messenger tanács?

Figyelt kérdés

Sziasztok rengeteget hallottam már erről a játékról. Gondoltam rá, hogy én is kipróbálom csak van egy hátrányom. Nem tudok angolul. Nem tudjátok hogy lesz e ebből magyar verzió? Van valahol olyan oldal ahol segítséget kapunk a happy end eléréséhez? Szerintetek neki kezdjek a játéknak szinte 0 angol tudással?

Köszi



2017. jún. 15. 13:42
 1/2 anonim válasza:
Nulla angol tudással szerintem nem érdemes. Sok szöveg, fontos, hogy mit mondanak, a történet megértéséhez is szükség van angoltudásra. A legtöbb hasznos végigjátszás angolul van, a tanácsok is. Sajnos nyelvtudás nélkül élvezhetetlen a játék. (Kár, mert egy romantikus kis pötyögős, feleletválasztós emulátorhoz képest egész találó és érdekes.)
2017. jún. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én is az előttem lévő választ erősítem, 0 angol tudással nem nagyon érdemes. Nem igényel 100%-s angol tudást, mert elég könnyű a nyelvezete. Jelenleg nem terveznek magyar fordítást, és a végigjátszások többsége angol. :/
2017. jún. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!