Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért kapok mindig Bad Endinge...

Miért kapok mindig Bad Endinget a Mystic Messengerben?

Figyelt kérdés
Már hatodjára játszom újra a játékot és az ötödik napon mindig Bad Endinget kapok és az okát még mindig nem tudom...! Esetleg tudna valaki segíteni?

#Mystic Messenger #otome games
2017. máj. 11. 19:57
 1/1 anonim válasza:

Amikor a 4. nap végén game branch van, meg kell jelenni az elkövetkező 7 nap (5-11) képe alatt egy karakter arcképe, ami azt jelenti, hogy az ő route-ját kaptad. (Casual story: Zen, Yoosung, és Jaehee route-ját tartalmazza, ha kezdő játékos vagy, akkor most valószínüleg azzal játszasz, és van még a Deep story, ami Jumin és 707 routeját tartalmazza) Ha nem jelenik meg senki, akkor 5. napi Bad endinget kapsz, aminek az lehet az oka hogy:

-a common route (1.-4. nap) napjain 50% alatt van a teljesítmény szinted

-nem szereztél elég szívet azoktól, akik a te esedben a Casual storyba (Zen, Yoosung, Jaehee) tartoznak


Megoldás:

-próbálj meg több chatroomban részt venni (ha suli vagy valami miatt bem érsz rá, ajánlott nyári szünetben végig vinni)

-szerezz több szívet, már a common route elején próbáld meg kiválasztani hogy kinek a routeját szeretnéd, es vele legyél a legkedvesebb.


Remélem tudtam segíteni, igaz nem vagyok jó magyarázásban, ha valamiben még kell segítség, írj rám nyugodtan :)

2017. máj. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!