Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Kinek lenne kedve játszani a...

Kinek lenne kedve játszani a guild wars 2-vel (MMORPG, régen fizetős volt, de már ingyenes. )?

Figyelt kérdés
Én csak most tudtam meg, hogy ingyenes lett, rögtön le is szedtem. Remélem találok rá embereket, hogy nagyobb élményben legyen részünk! A kor nem számít, de azért legyen egy bizonyosfokú értelem az emberben!

2017. jún. 17. 05:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Heló!


guildwars2 pont hu-val nagy rá az esélyed, hogy magyar játékosokra lelj (nézd meg a magyar guildek listáját...)

2017. jún. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy csomó embernek van kedve játszani vele...
2017. jún. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Elsőnek köszönöm szépen, meglesem!


Másodiknak pedig üzenem, ha pedig te is ebbe a csoportba tartozol, ház csatlakozz! a Biztonság kedvéért írok egy üzenetet, nehogy egyedül vágj bele mindenbe. :)

2017. jún. 17. 20:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Helló! Én szívesen játszanék veled :D
2017. jún. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Te perverz állat.


Nem a kérdezővel kell játszani hanem a GW2-vel.

2017. jún. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Te vagy a perverz mert ilyenekre gondolsz, vele játszanék szívesen Guild Wars 2-ben ...
2017. jún. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!