Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » CS:GO mi a baj van velem?

MangekyoUSharingaN kérdése:

CS:GO mi a baj van velem?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy naponta sokat gyakorlok (1 óra dm, könnyed, közösségi szerverek, training map), amiken elég jó statjaim vannak, sőt szinte mindig első vagyok az adott meccsben, DE amikor felmegyek mm-be egyáltalán nem adja akármit csinálok... mit csináljak?

2017. jún. 17. 18:22
 1/7 anonim válasza:
Töröld le a játékot , én is azt tettem azóta boldog , kiegyensúlyozott életet élek. :)
2017. jún. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy túl komolyan veszed.
2017. jún. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
akkor ráparázok... :/ hát lehet, hogy igazad van de én miért nem veszem észre? Első már én is gondolkodom rajta :D
2017. jún. 17. 18:54
 4/7 anonim ***** válasza:

Azt látom hogy gyakorolsz, de MM előtt bemelegítesz? Esetleg veszel fel videót MM közben?

Nálam ezek a zavaróak. Ha nwm melegítek be van 3 killem, ha bemelegítek? Van 30 killem :D Ha videót veszek fel (legyen az DM, szerver....) nem megy a játék. (Ezért csinálok revieweket.)

Nem kell annyira komolyan venni a játékot, mivel csak egy JÁTÉK! :)

Ennyit tudtam segíteni, hajrá! :)

2017. jún. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
szia.. igen.. mm előtt szoktam 1-2 órát bemelegiteni (dm,training map, stb...) és nem veszek fel videót... és ezért nem értem. :/ köszi szépen a válaszokat, megpróbálom majd nem komolyan venni ezt az egészet... :)
2017. jún. 18. 15:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Sokat ne melegíts, az 1-2 óra már sok. Elfárad az agyad és a párbajoknál se lesz meg a kellő adrenalin a gyors reakciókra. Plusz jótanács, ha idegesítő a csapat és az ellenfél is baromságokat írogat, akkor mutolj le mindenkit és gondold azt, hogy botok ellen játszol. Jelentősen javul majd a teljesítményed és ideges sem leszel tőle.
2017. jún. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsot :) Peace
2017. jún. 19. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!