Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Úgy tudom a Metro 2033 redux...

Goldendragon04 kérdése:

Úgy tudom a Metro 2033 redux és a Metro 2033 last light redux-nak két befejezése van. Hogyan tudom előhozni őket?

Figyelt kérdés
A Metro 2033 redux-ban az elinditott rakéták eltörölték a Feketéket. A last light-ban meg felrobbantottam a D6 bázist.

2017. jún. 17. 22:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Karmafüggő a dolog. A játék pontozza a végigjátszásodat, hogy mennyire vagy jófiú és ettől függően választ neked befejezést. Tudtommal nem lehet megnézni, hol állsz a skálán.
2017. jún. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha nem lehet megnézni akkor honnét tudjam hogy jó vagy rosszfiúként viselkedem? Mi befolyásolja a jó vagy rossz karmát?
2017. jún. 17. 23:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Mennyit ölsz, hogy viselkedsz az állomásokon, amikor épp üresjáratban vagy, stb. Kicsit életszerűbb így, mintha a játék a képedbe tolná egy kimerítő magyarázattal a morális döntést, mint az Infamous.
2017. jún. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A játékok Steam Community oldalán le vannak írva tételesen a jó befejezés feltételei. A lényege az hogy mindig amikor csinálsz egy pozitív dolgot ("pénzt" adsz a kéregetőnek, egy eldöntendő feladatnál a morálisan jó döntést hozod, stb...) akkor 1 másodpercre egy fehér fény villan a képernyőn és vízcsöppenéshez hasonló hangot hallasz. Ha ebből elérsz egy kritikus mennyiséget akkor nyílik meg a pozitív ending.


itt bemutatja:

[link]

2017. jún. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A 2 válaszolónak

A "mennyit ölsz"-t értsem a mutánsokra is? Mert PL: mielőtt Velencébe érnék a harang (vagy micsoda) megkongatása után 1 rakás mutáns akar vacsorázni belőlem,akkor csak rohangáljak mint a mérgezett egér amíg a csónak megérkezik és ne lőjek le egy mutánst se? Vagy amikor a Vörös téren Pavel utasítja az embereit hogy csináljanak belőlem tésztaszűrőt akkor se lőjek vissza?

2017. jún. 18. 11:21
 6/7 A kérdező kommentje:
A 2033 Last Light Redux-ból vettem a példákat
2017. jún. 18. 11:28
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezt senkinek nem sikerült tisztáznia, de tapasztalatom szerint annyit ölhetsz, amennyit akarsz, csak a fontosabb döntéseknél kell jófiúnak lenned. Én kipucoltam egy-két állomást, mikor bepöccentem, de mégis a jó befejezést kaptam. A lényeg, hogy ne lőj olyan emberekre, akik megadják magukat, ne lopj pénzt, ha az egyértelműen tartozik valakihez, illetve kíméld meg a fontos karakterek életét. Jó moral pointokat akkor szerezhetsz, ha végighallgatsz beszélgetéseket (ellenségekét is), nem lősz a békésen lófráló mutánsokra, adakozol a rászorulóknak és felfedezed a rejtett helyeket.
2017. jún. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!