Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem működik az Oblivion...

Miért nem működik az Oblivion magyarítása?

Figyelt kérdés
Fel raktam az Oblivion magyarítását, kipipáltam a meglévő dlc-ket(a Game Of The Year Deluxe Edition van meg) és a menü nem lett magyar és az ő betüket nem kezeli a játék. Valaki le tudná írni mit csináltam rosszul? a válaszokat előre is köszönöm!

2017. jún. 19. 15:05
 1/5 anonim válasza:

Érdekes...

Nézd meg a Launcher-ben, hogy minden amit a magyaritás rakott fel ESP-s cucc be van-e pipálva.

Tiszta Oblivion telepítésre raktad fel a magyaritást, vagy már modoltad a játékot?

Érdemes lenne levakarni a játékot minden cuccával (Kivéve a mentéseidet persze) a gépről, majd felrakni ismét tisztán, és rá egyből a magyaritást.

Arra ügyelj, hogy megkérdezi e a magyaritás telepítője hogy Amerikai vagy Európai verzióval rendelkezel. Mert az egyik a jogtiszta játékra vonatkozik a másik pedig a Crack-eltre. Asszem az amcsit kell választanod, ha a neten akadtál a játékra ("véletlenül").

Remélem valamelyik bejön. ;)

2017. jún. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:) A játékot egyébként gog.com-ról szedtem le. Mivel a goty deluxe editionban benne van minden dlc és az útolsó patch, ezeket egyből felrakta, nem nekem kellett külön. Utána jött a magyarítás. Azt is telepítettem, majd a launchban azokat is kipipáltam. Elindítottam a játékot, ahol a menü ugyanúgy angol maradt. Ez még nem is lenne probléma de utána láttam, hogy az ô betűt nem kezeli a játék, pl erőnlét helyett azt írja hogy ernlét:(
2017. jún. 20. 01:05
 3/5 A kérdező kommentje:
A játékot egyébként már legalább 10-szer újratelepítettem magyarítással, de még mindig nem jó sajnos:(
2017. jún. 20. 01:07
 4/5 omoc válasza:
Szia! Ugyanaz a gondom mint neked, megoldottad esetleg már valahogyan? Nekem is GOG verzió van meg, arra gyanakszom hogy az a ludas. Köszi.
2018. márc. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szia! Sikerült már megoldanom, mégpedig úgy hogy leszedtem egy dlc nélküli kiadást (azt hiszem tpb-ről), nem pipáltam be egyetlen dlc-t sem a telepítőben és úgy jó lett. Remélem tudtam segíteni!
2018. márc. 14. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!