Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legendsben ARAM...

League of Legendsben ARAM játékmódban mennyi a győzelem-vereség arányotok?

Figyelt kérdés

Nekem sajna negatív - GY:62 V:64

És ebben az a szánalmas, hogy pl: idézők szurdokában még rosszabb lenne, mentem pár meccset, és mindegyiket elvesztettem ott, esélyem se volt... KB. 2 honapja lolozok



2017. jún. 19. 19:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Egyik acc-omon 650 aram win,vereséget nem tudom,de sűrűn nyerek.A másikon (az még nem 30-as) van kb 40-50.

Írhatsz privit,vagy bàrki aki játszana velem.Nem flamel-ek,és igyekszem a legjobbat nyújtani.

2017. jún. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Kiss Szebasztián válasza:
W: 85 L:48
2017. jún. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Keveset Aramozom, nekem is negatív :D

5v5-ben pedig szerintem normális, ha az első pár meccs nehéz, de hanyagolni se érdemes szernitem, mert vesztes meccsek során lehet a legjobban fejlődni... Nálam még most is van 1-2 olyan meccs, ahol nincs esélyünk nyerni, és sokszor afkolnak... Aztán hirtelen 5 egymás utáni meccsen mindenki normális

Nyugi, jobb lesz ez. Érdemes néha a játékot nézni, és a pozitív élményekre gondolni, nem kell ilyen győzelem-vereség aránnyal sokat foglalkozni :)

2017. jún. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nagyjából egyet értek az előzővel,bár hozzá tenném,szerintem azokból a meccsekből még többet profitálsz,amikor egy totál vesztett meccset visszahoztok.Nekem kétszer volt 1,5órás rankedem.De tegnap is pl flexen volt egy mf top ::))) aki végig tinglitanglizott toplanen és egy pillanatra sem mozdult a minionoktól a meccs végéig,persze mindig le is ölték amikor valaki arra járt::)) :) Kb a 40.-percben már a nexus-unkat csapták,és onnan fordítottuk meg.Hihetetlen volt.Pedig nekik még tornyok is voltak.
2017. jún. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem nagyon veszem komolyan ezt a játékmódot, leginkább akkor megyek ezzel, ha már csak 20 perces gamere van időm és nagyon akarok játszani vagy ha már fáradt vagyok, de haverom meg még nyaggat.

204W, 146L. Enyém se túl fényes xD

2017. jún. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Meg ugye régebben nagy aram fan voltam egy kis ideig* :D
2017. jún. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
azóta még rosszabb az eredmény - GY: 73 V:84
2017. jún. 24. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!