Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Rocket League "error 67"-et...

A Rocket League "error 67"-et ír állandóan amikor meccset keresnék. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
"Connection to server timed out (error 67)" a szöveg egészen pontosan. Már próbáltam a játék újraindítását, a Steam újraindítását, a gépem újraindítását, a játék újratelepítését, a router újraindítását, a DNS-client újraindítását, meg a windows legújabb frissítései törlését, de egyiktől se lett jobb... mit tudok még tenni??

2017. jún. 20. 18:39
 1/3 A kérdező kommentje:
Már csak azért se értem az egészet, mert néha jó, néha meg nem... és minden ugyan olyan akkor is amikor jó, meg akkor is amikor nem... segítsen az aki tud bármit is erről
2017. jún. 20. 18:41
 2/3 anonim ***** válasza:

Két tippem van;

1: Magas a pinged. (Rossz/lassú internet)

2: Túl terheltek a szerverek.

2017. jún. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az internet igaz hogy microhullámos, de bírnia kell... amikor véletlen csatlakozik néha-néha egy szerverhez és tudok játszani, stabilan 30-40-50 pingem van, itt lakunk a torony mellett ahonnan sugározzák. A játékszerverek terheltségéről nem hiszen hogy szó lehetne, amikor party-ban vagyok másokkal, azok tudnak csatlakozni csak én nem
2017. júl. 22. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!