Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az Instant Gaming oldal...

Az Instant Gaming oldal mennyire megbízható?

Figyelt kérdés

Megszeretném venni a Killing Floor 2 Deluxe edition-t , ami steamen 18 euro , de Instant Gamingen csak 9,5 ..

Mennyire megbízható ez az oldal ?



2017. jún. 23. 19:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Én az eddig rögtön működő kulcsot kaptam (10-15 vásárlás). Nyugodtan vásárolhatsz onnan.
2017. jún. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szép mondat lett, gratulálok magamnak. *taps*

Javítva: Minden vásárlás után egyből kaptam a kulcsot, ami működött is.

2017. jún. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De tudom hogy van egy rohadt nagy facebook csoportja, de akkor azt mond már meg nekem hogy még az új Battlefront II ki se jött előrendelve 70 euro, Instant Gamingen már 40 be megtudod venni ??? WTF O.o hogy van ez ? ebbe nekik mi éri meg ???
2017. jún. 23. 20:14
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem rosszabb, mint G2A-ről/Kinguinről venni. Talán egy fokkal jobb is, de ezek is szürkeimportos kulcsok.


Benne van a pakliban, hogy megszívod. De ez minden ilyen oldalra igaz.


Nekem még nem volt velük gondom speciel, mindig azonnal megkaptam a működő, valóban nem régiózáras kulcsot a játékomhoz. Viszont ha csak pár eurós különbség van, nem kockáztatnék (5€-s spórolásért még nem vennék szürkeimportosat).

2017. jún. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Még egy kiegészítés: szürkeimportos oldalon csak Paypallal fizetek.
2017. jún. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Értem , de g2a-n ha nem jó a kulcs, akkor visszafizetik az árát, szóval annyiból megbizhatóbb, de 1000 forintot elkérni a védelemért.. pofátlanság régen csak 300 forint volt..
2017. jún. 23. 21:49
 7/10 anonim ***** válasza:

Változott a rendszere. Elő lehet fizetni a Shield-re ami HAVONTA 300Ft és nem vásárlásonként. Azért még mindig gáz, hogy pénzt kérnek érte, de ez közel sem akkora pofátlanság.


Amit 21:39-kor írtak, arra tényleg figyelj. Ne add meg mindenhova a kártyád adatait.

2017. jún. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A kártyával nincs baj van ilyen internetes kártyám , ami csak online vásárlásra van és annyi pénz van rajta amennyi a termék ára. De akkor tuti megbizható ?? nem fognak átverni ? mert 9,5 eu csak az nekem megéri g2a-an is 4000 ft . Itt egy 1000 esel olcsóbb a deluxe.
2017. jún. 23. 22:03
 9/10 anonim ***** válasza:

100%-ban egyik sem biztonságos, tehát hiába mondjuk, hogy nekünk bejött, és mondjuk 99%-ban megbízható, ha pont te leszel az az 1%, akinek valami balul sül el. G2A-n is van legalább ennyi esélyed, hogy átvágjanak.


Én megvenném 10€-ét onnan, mert annyiért még kockáztatni is megéri.

2017. jún. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Jól van köszi a válaszokat, még holnapig átgondolom!
2017. jún. 23. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!